Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben, hogy a legjobb barátnődről kiderül, hogy a barátoddal kavart? 19/L

Figyelt kérdés
én lány vagyok, és volt egy másfél éves kapcsolatom, úgy éreztem teljesen boldog vagyok... és volt egy nagyon jó barátnőm. a kapcsolat a vége fele már kezdett eldurvulni (nem részletezném...) és eldöntöttem, hogy szakítok! rá 1 hónapja beleszerettem másba, és azóta is boldogok vagyunk, és azóta az ex. pasim összehordott mindenféle mocskosságot rólam, és ez csak a ráadás, az is kiderült, hogy az említett barátnőm, lefeküdt vele... és nagyon jóba voltunk, a csaj a mai napig nem tudja, hogy én ezt tudom, bár esett róla szó és tagadta.. de kiismertem a barátomat is, és minden szava hazugság... nem tudom kinek higyjek, vagy hogy álljak a barátnőmhöz... mai napig beszélünk, de már nem olyan a kapcsolatunk, mint régen... ja és hozzátenném a csaj eléggé elkurvult az életébe, a pasim meg szinte minden csajt megbámult nagyon feltűnően nekem, ami rosszul esett, ő is, mintha megragadta volna az alkalmat.. pedig nekem azt mondta, csak engem szeret és hogy velem akarja leélni az egész életét...

2013. ápr. 7. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek lovagolni a múlton? Megváltoztatni már nem lehet. Élj a jelenben! Ürítsd ki a fejed a sok szeméttől!
2013. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
rohadjon meg az ilyen barátnő... ne haragudj, mert erre csak azt tudom mondani... nem barát az ilyen...
2013. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem, de hát ha a f**zkalap exem egyfolytába kever az életembe... legszivesebben azt is agyonverném..
2013. ápr. 7. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem történt hasonló, akkor én is 19 voltam. A barátnőmmel régi barátság volt a mienk, és nagyon közeli. A fiút nemrég ismertem csak meg. Ami történt, azt sem megváltoztatni, sem elfelejteni nem tudtam, de emiatt nem szakítottam volna meg egy hosszú barátságot. Időbe telt mire nyíltan tudtunk róla beszélni, de sikerült, és azóta még őszintébbek vagyunk egymással, összességében minőségileg átalakult a mi barátságunk, szóval még nyertünk is vele. (azóta évek teltek el, és nem bántam meg hogy megbocsátottam) A fiú pedig természetesen elfelejthetett mindkettőnket. :)
2013. ápr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de hogy nem tudtál haragudni a barátnődre? ha ő is benne volt ebbe a dologba? ennyi erővel a pasi sem érdemelte meg, hogy kidobtad, nem? :/ ugyanúgy hibás mindkettő szerintem.
2013. ápr. 7. 22:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy hibás! Sőt ha őszinte akarok lenni, akkor ő volt a "csábító". És nekem sem ment egyik napról a másikra. A fiú azért nem volt kérdés, hogy megy vagy marad, mert annyira a kapcsolat eleje volt, hogy még gyakorlatilag fájdalommentesen ki lehetett mondani, hogy ennyi volt, felesleges ezt folytatni, vagy belekezdeni. A lánnyal is alakulhatott volna másképp, de a sors tett arról, hogy napi 24 órát együtt töltsünk (egy helyen laktunk és dolgoztunk), így rá voltunk kényszerítve hogy megbeszéljük. Én beláttam hogy életének egy szörnyen rossz periódusában volt, hogy neki ugyanúgy rossz, hogy valamit remélt attól a pasitól, és hogy őt aztán végképp pofára ejtette, stb. Néhány év elteltével úgy gondolom, hogy helyesen kezeltük a dolgot.
2013. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Velem is volt ilyesmi. Volt egy srác, aki iszonyatosan tetszett. Együtt is voltunk egy ideig. Aztán ő azt mondta már nem akar tőlem semmit. Elfogadtam. Amikor már én is túl voltam rajta kiderült, hogy a legjobb barátnőm lefeküdt vele. Onnantól a kapcsolatunk megváltozott. (Nem egészen értetem, hogy miért akadtam ki, mikor már tényleg nem akartam semmit a sráctól)Amikor találkoztunk egy folytában ideges voltam. Nem akartam vele még beszélni sem. A lány másik baráti körbe keveredett. Az ilyen "fuhdenagylányvagyok" társaságba. Azóta se jó a kapcsolatunk, néha találkozunk beszélgetünk, de olyankor se érzem magam nagyon jól a társaságában. Az én esetemben nem tudtuk helyrehozni.
2013. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!