Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz szerintetek valaki...

Mitől lesz szerintetek valaki menő?

Figyelt kérdés
Nem azokra a belül nulla emberekre gondolok, akik szépek, vagy jó cuccokban járnak, hanem azokra, akikre felnézel, szimpatikusak, és szívesen megismernéd őket. Persze elsőre ezekhez külső jegyek kellenek, de mik azok a tulajdonságok, készségek szerintetek, amitől valaki igazán szórakoztató, de egyben bölcs is? Nemet és életkort is írjatok légyszi! :) 13/L

2014. aug. 18. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy saját stílusa, nem próbál beilleszkedni a többiek közé. Ez megnyilvánul egy kicsit öltözködés terén, vagy a szokásokban.

Nagyon fontos, hogy tájékozott legyen a világ dolgaiban és legyen hozzászólnivalója sok beszédtémához. Kulturáltan fogalmazzon és fogadja el mások véleményét is. Ne legyen egy eszme megszállotja. Számomra fontos, hogy legyen jártas a művészetekben is, ismerje az alapműveket és tudjon róla beszélni, ha kell.

Soha ne nézzen le másokat, legyen nyitott, de ne mondjon el túl sokat magáról. Mindenkivel kedvesen és tisztelettudóan bánjon, legyen megbízható, amennyire kell és ha szükségtelen, akkor ne hazudjon dolgokról. Tudja, hogy a hülyeségben, illetve komolyságban hol a határ.

Ha eljár szórakozni, akkor kultúráltan részegedjen le adott esetben, ha dohányzik, akkor olyan helyen tegye, ahol másokat nem zavar.

Legyen humora, akár lehet ironikus is, de azt ne vigye túlzásba.

Minél több dologhoz ért valaki, minél több mindenben részt vesz, annál sokszínűbb és ezáltal szórakoztatóbb. Szerintem.

17/L

2014. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyes, tökéletesen leírtad, lehetek a barátod?
2014. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát első ránézésre legyen szimpatikus. Ez alatt azt értem, hogy ne legyen (kinézetre se) flegma, nagyképű, lenéző, modoros vagy "kivagyi". Az mindegy, hogy a haja vagy a szeme zöld. Belső tulajdonságait tekintve legyen kedves, jószívű, barátságos, intelligens, illemtudó. Azért ezeket a tulajdonságokat írtam, mert a mai világban nagyon sok nagyképű és...... stb. ember van és az olyanok, akiket leírtam, ők a ritkábbak--->ezáltal számomra "menőbbek". 14 éves vagyok. Ui.: A nyávogást se csípem.
2014. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es írj üzenetet, ha gondolod! :D
2014. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!