Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt én váltom ki, vagy másokka...

Ezt én váltom ki, vagy másokkal is van ilyen, itt a Gyakorin?

Figyelt kérdés
Írok valami totál egyértelmű választ és belémkötnek. Írok egy véleményt egy ruháról (ez volt a kérdés, nem csak úgy) és jól lepontozzák a válaszom. Írtam valamit egy külfölről szóló kérdéshez, mivel az adott országban élek, erre nekem esik valaki privátban, hogy én még biztos életemben nem jártam Magyarországon kívül... mindez csak ma. Vannak ilyen napok, amikor 3-4 idegbajos is rám önti a dühét, máskor meg hetekig semmi... fura. Csak engem találnak meg néha..?
2014. aug. 19. 19:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, és a kedvencem is volt ma már, amikor egyetlen párszavas válaszom alapján elkezdenek kianalizálni, hogy én biztosan ilyen meg olyan lehetek, mert... és akkor itt hülye indokokat mond, megjegyzem még egyszer sem(!) sikerült senkinek eltalálnia az igazságot. Bár ilyenkor biztosan nem is az a céljuk, hanem csak sértegetni akarnak, vagy nem tudom.
2014. aug. 19. 19:35
 2/12 anonim válasza:
100%
Sok a bunkó ember, valóságban többnyire csendben vannak , de itt az érzelmileg sérült bunkó emberek arcátlanul élik ki magukat másokat sértegetve.
2014. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hajajj, én ilyennel még nem nagyon találkoztam. Na talán egyszer igen.

De lepontozni engem is szoktak :D szegények nem tanulják meg, hogy az nem a "hozzászólás letöltése későbbi megtekintése" gomb :D

2014. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajnos van ilyen!!! Ismeros story! Vagy a valaszom miatt vagy hogy ekezet nelkul irok es megyen az essz osztas a helyesiras a hulye kommim stb.... DE!!!

Ez valo szinuleg csak azert van mert vagy nem jo napuk volt tul okosnak kebzelik magukat!!sokan azt hiszik magukrol hogy csak az ö valasza a jo es neki van csak igaza!!!ez is azert van mert valszoszinū otthol el van nyomva es itt eli ki magat!!!hidd el magan eletben az ilyenek teljesen maskep viselkednek mint itt foto es nevtelenul!!!!

Nagyon sok irigy es rosszindulatu emberek vannak itt!! Ez nezd meg minden oldalom van egy troll, es nezd meg alltalaban azok bornyuskodnak akilnek 72,65.... stb szàzalėkosak,nos miert???amikot mindenhol csak kritizalni tudnak???mert tobb gyakori.regesztraltak be es sajat magukat pontozak!!!!:)))

2014. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én épp egy ártalmatlan kérdésem miatt kaptam olyat privátban, h ott a sz*jhától kezdve minden volt.
2014. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ismerős :D
2014. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Már én is gondolkodtam, hogy felteszem ezt a kérdést, de megelőztél. Akkor szerencsére, vagyis inkább sajnos nem csak engem szoktak megtalálni a hasonló emberkék.

Volt már úgy, hogy válaszomba kötöttek bele (a válaszaim általában segítő szándékúak), volt, hogy kiírtam egy-egy kérdést, és volt aki abba is belekötött.

Röhej, hogy segítene, vagy segítséget várna az ember, mégis vannak olyan szövegértelmezésre képtelen, de önbizalomtól duzzadó b*nkók, akiknek az a legjobb szórakozásuk, hogy belekötnek a másikba.

A százalékok már régen nem érdekelnek, mert nem a válasz hasznossága alapján pontoznak, hanem lesüllyedt az egész egy egyszerű szimpátiaszavazássá.

2014. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Gyémántlány ***** válasza:
Erről szól a Gyakori. Részben...
2014. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jól van akkor :)

Esküszöm, már aggódtam, hogy valahogy tudat alatt én írom olyan stílusban a válaszaimat, hogy ezzel kihívom mások dühét. Csak mondom, az volt gyanús, hogy hetekig semmi ilyesmi, aztán egy nap alatt sokan megtalálnak. Biztos tegnap volt valami a levegőben.

2014. aug. 20. 10:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Sőt még olyannal is találkoztam több kérdésnél (mielőtt jönne a szokásos troll duma: amelyik kérdésre én is válaszolok, annál többször el szoktam olvasni a hozzászólásokat, így tűnt fel), hogy segítő szándékú választ távolíttattak el a trollok, és a szemét beszólogató kötekedő válaszok pedig megmaradtak.
2014. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!