Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudnak velem úgy...

Miért nem tudnak velem úgy elbeszélgetni az emberek mint másokkal, miért untatok mindenkit?

Figyelt kérdés

Velem nem olyan lazák, jókedvűek, inkább elég komoran, tömören válaszolgatnak, érezhetően nem sok kedvük van hozzám, inkább csak eltűrnek. És válaszolgatnak, de maguktól sose keresnek, nem is hoznak fel semmi témát. Szerintem, bár ezt nem mondják, örülnek amikor nem kell velem beszélni.

Mit tehetnék ez ellen, mi lehet az oka?


2014. jún. 22. 19:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha én beszélek az unalmas, ha beszéltetem a másikat, kérdezgetem az meg fárasztó, idegesítő, mindig ez van. Most akkor mit kéne tennem?
2014. jún. 22. 19:50
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondolom nem egyezik az érdeklődésetek sem a jellemetek!
2014. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Meg aztán az sem mindegy, hogy élő kommunikációról beszélünk vagy netesről!
2014. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Élőben valamivel jobb a dolog, de ott is hasonlóképpen van.
2014. jún. 22. 19:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne az internetes csevegésekből induljál ki! Azok nagy része vontatott.
2014. jún. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mert egyáltalán nem akarnak veled beszélgetni, mert buta, értetlen vagy, vagy valamiért irritálod őket, de nem akarnak megbántani azzal, hogy ezt megmondják neked, inkább eltűrnek.

Az ok ismerete nélkül nem tehetsz ellene semmit, szóval valakitől meg kell kérdezned és őszinteségre kell kérned az illetőt, de nem árt ha felkészülsz, mert valószínűleg nem fog kedves dolgokat mondani.

2014. jún. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Írsz, írsz, de sokszor hiába!
2014. jún. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De a kérdezgetéssel nincsen gond, épp azzal élteted a beszélgetést! De mivel nem ismerünk így nehéz megítélni!
2014. jún. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Örülnék már, ha valamelyik ismerősöm elmondaná, de a mai világban valahogy hiányzik az emberek nagy részéből az őszinteség. Nem nagyon hajlandó senki elmondani.
2014. jún. 22. 19:56
 10/12 A kérdező kommentje:
Kérdezgetésre már mondták, hogy idegesítő, ennyit megmondtak.
2014. jún. 22. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!