Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincsenek érzéseim?

Szecsuánicsi kérdése:

Miért nincsenek érzéseim?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy nincsenek érzéseim,olyan mintha kikapcsolták volna,vagy soha nem is lettek volna.Ha azt mondom őszinte részvétem,akkor nem érzem át a helyzetet,csak mondom mert ezt várják el tőlem,nem érzek semmit sem.Nem vagyok szomorú,se boldog csak nagyon ritkán van valami halovány kis boldogság az arcomon,de amúgy azon kívül semmi sem.

Engem az érdekelne miért van ez? Lelki probléma lenne? Vagy esetleg a családi háttér játszik közre? Foglalkozzak ezzel komolyabban úgy értem menjek vele pszichológushoz? vagy majd alakul valahogy?



2014. aug. 21. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont a napokban tűnődtem el ezen én is. Egyszerűen semmi, de nagyon jól megtudom játszani bármelyiket. Csak mostanában nem nagyon van már kedvem hozzá.
2014. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosan,nálam is ez van,megjátszani megtudom,de már egy idő után fárasztó.. a másik dolog,hogy fiatal,tini lány vagyok,és érdeklődnek utánam a fiúk,de egyszerűen nem tud semmi sem kialakulni mert nincsenek érzéseim.. és teljesen tanácstalan vagyok..
2014. aug. 21. 22:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam, de rájöttem hogy értelmetlen a párom keresni. Egyszerűen csak lefárasztanak a párkapcsolattal.
2014. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos vannak érzéseid, esetleg csak nem azon a szinten tapasztalod meg őket mint mások. A komoly spirituális úton haladok sokat gyakorolnak míg megtanulnak uralkodni az érzéseiken így növelve a tudatosságukat. Talán benned is nagyobb a tudatossági szint mint egy átlag emberben, ami az értelem mélyebb létrejöttét idézi elő, és így egyre inkább meghaladod földi létezésed és végül beteljesíted azt, hogy visszatérj a forráshoz, és ezáltal jobbá tedd a világot. :]
2014. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez mi a francról beszél?:D
2014. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves Kommentelő!


Sajnos ezzel a spirituális szöveggel nem győztél meg,sőt elgondolkoztam azon is,hogy esetleg be vagy tépve... mert hogy a kérdésemre tőled értelmes választ nem kaptam,de azért köszönöm a hozzászólásodat :)

2014. aug. 21. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!