Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincsenek érzéseim, miért?

Nincsenek érzéseim, miért?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre az utolsó időszakban, hogy semmilyen érzésem nincs, nem vagyok szomorú, se boldog, se csalódott, se semmi... ha nevetek akkor is csak kívülről... mitől lehet ez?
2014. febr. 27. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Tavaszi fáradtság. Hülyeségnek hangzik, de így van. Olyan mértékben tele van a tököd már mindennel és mindenkivel, hogy kikapcsoltál.
2014. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is így vagyok...
2014. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Jól írja az első, a tavaszhoz van köze. Mostanra kifogyott a szervezeted vitamintartaléka (különösen a D vitamin) ez pedig megbolondítja a szervezetet, a hormonháztartást. Nem véletlen, hogy a karácsony után ekkor történik a legtöbb öngyilkosság.

Pótold a vitaminokat, menj ki a szabadba és jobban leszel.

2014. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha különösebben nem történt semmi esemény, amely kiválthatta volna ezt, akkor az van, amit előttem írtak.
2014. febr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De már kb. 1éve ez van, csak mostanában tűnt fel
2014. febr. 27. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben lehet kiégés jele, vagy kezdődő depresszió.
2014. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
második vagyok, rendszeresen szedek vitamint, mégis...remélem tavasszal változni fog...
2014. febr. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!