Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó dolog az, hogy 17 évesen a...

Jó dolog az, hogy 17 évesen a kertből szedem össze az uborkát, paradicsomot, céklát majd rakom el savanyúnak? Megmosom és a lét is megcsinálom rá. De elegem van abból, hogy a rohadt orkok lopják a kertből őket. Mit csináljak.

Figyelt kérdés
Egyszer elkaptam az egyiket kis 10 éves lehetett,aztán jöttek a szülei hogy feljelentenek mert én bátom a fiúkat.de kérdem én normális ember ellopja a másik termését?
2014. aug. 22. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Megmérgeznék egy keveset. Ha azt ellopja a saját kertetekből, akkor nem Te leszel a hibás.
2014. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kerítsd el a zöldségeket és vegyél egy kutyát. Vagy csak erősítsd meg a a kerítésed, esetleg szerelj fel kamerákat, aztán jelentsd fel őket.
2014. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kamerára nincs pénzünk.ha meg megmérgezném meg rám fognák,hogy direkt csináltam aztán még én kerülnék bajba.
2014. aug. 22. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Ezt a feljeletést ismerjük. Talán 1000 ből 1 ami tényleges is lesz... B#zd nyakon őket keményen aztán ha jönnek, szépen határozottan mond meg, ha még 1 szer lop a büdös cigány (nem számít az-e) akkor nem ússza meg ennyivel. Ha semmit nem mersz csinálni, nem fog javulni a helyzet...
2014. aug. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaj 2-es ne viccelj már.Kamera,meg kutya,amit aztán etetni kell,kerítésátalakítás,stb.Azegész termés nem éri a tizedét sem.

Én is laktam vidéken,legegyszerűbb megvenni mindent a piacon.Vannak erre szakosodott termesztők,nem éri meg foglalkozni ilyenekkel a mai világban,max.hobbiból.

Egyébként nagyon aranyos és szorgalmas dolog,de rengeteg macera van vele.

2014. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

maga a cél jó, mert a biztos eredetű minőségi házi termék midnig többet ér mint a bolti.


az egyik bácsi ezt úgy oldotta meg, hogy vezetéket tekert a belső kerítésre, és bedugta a konnektorba.

ha kiteszed kívülre a magas feszültség jelet, és a belső kerítés nem könnyen megközelíthető, akkor legális. a kutyát úgyis megmérgezik.


illetve ha épp betörő jár nálad, és életveszélyeben érzed magad, jogod van az illetőt reflexből bántalmaznod, akár megölnöd.


természetesen mind2 esetben be kell bizonyítanod, hogy önvédelem és enm szándákos gyilkosság volt a motivációd.


ha nem érzed biztonságban magad, keresd fel a legközelebbi önszervező biztonsági kört. a rendőrökben ne bízz, mert még beléd fognak kötni, általában a bűnözőket támogatják, jobb esetben semmi se lesz az ügyből. ha kimegy pl a gárda, akkor abból is inkább probléma lesz, de legalább valakire számíthatsz és nem kell úgy élned, hogy bármikor elvágják a torkod 200 ftért.

2014. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!