Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hazudni olyan jò dolog?...

Hazudni olyan jò dolog? Felemelô érzés?

Figyelt kérdés

Annak akit szeretsz...vagy egykor szerettél,embereknek,a tàrsaidnak,a vilàgnak,önmagadnak...a baràtaidnak,

Hazudni..hazudni..ezt csinalja mindenki...remélem mindenki belefullad egyszer...tisztelet a kivételnek!!



2014. aug. 19. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretek hazudni és nem felemelő. Néha muszáj, de nem szeretek. Utána mindig bűntudatom van és félek, hogy bármikor kiderülhet. Akkor viszont hatalmas bukta lesz.


Régen, még óvodás koromban volt, hogy hazudtam egy nagyot és lebuktam. Akkor akkora leszúrást kaptam, hogy utána igyekeztem minimálisra redukálni. Később még a tanulmányaimmal kapcsolatban előfordult, hogy lódítottam de mindig kiderült. Úgyhogy azóta leszoktam róla. Nagyon ritkán szorulok rá szerencsére.

2014. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a mai világban gyakran találkozni hazugsággal. De igazából az a fontos, hogy Te őszinte vagy-e?

Nem hazudik mindenki, keresd azok társaságát, akik őszinték.

2014. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ilyen ma màr nincs:(
2014. aug. 19. 16:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából nekem az "tetszik" benne (ha lehet így mondani, hogy tudom "irányítani" az embereket a hazugságom által. Tudom őket még ha kis mértékben is, de befolyásolni. :D Így felém billen a mérce, nem szó szoros értelmében remélem érthető volt. Vagy egyszerűen csak lusta voltam valamire és a saját igényeim miatt szorulok rá. De ha kis dolgokról van szó akkor nem akkora gond. :D Bár tény, hogy jobb az őszinteség!!!
2014. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudod utolsò mindenki önigazolàst keres,a megvezetésre...te is ezt csinàlod...kimagyaràzàs meg érdek..meg mindenki ezt csinàlja..hàt persze..véleményem ugyanaz fulladjon bele mindenki!!!
2014. aug. 19. 16:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Bizonyos értelemben a tagadás is hazugság.

Miből gondolod, hogy "nincs ilyen"? Mármint olyan társaság, ahol nem hazudnak. Nem gyakori, de hidd el hogy van. Ne a hazugokkal foglalkozz, hanem keresd azokat, akik nem azok.

2014. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az igazság fáj ezt kell tudni, ráadásul nehéz "előadni" igy inkább a hazudozás!
2014. aug. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!