Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A piti csalók bűnözök, de a...

A piti csalók bűnözök, de a profik üzletemberek, hogy van ez?

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy a kis piti csalókat bűnözőknek nevezik és megvetik őket,de az igazi nagy csalókat meg üzletembereknek és tisztelik őket?
2014. aug. 24. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert méltóságteljesen viselkednek. A piti bűnözők a saját kezüket piszkolják be, az üzletemberek pedig értelmiségi, okos emberek, akik az eszük segítségével rabolnak. Másrészt ők vagy mindenkitől vagy a hasonlóan gazdagoktól rabolnak, nem fogják kipakolni a házad, ha nyaralni mész, és nem szúrnak, fenyegetnek meg egy késsel, csak hogy megkapják a mobilod vagy a tárcád. A bűnözők között is teljes anarchia lenne, ha ezek nem lennének képesek védeni a területüket és uralkodni. Kb mint egy Drogdealer-Drogbáró kapcsolat.
2014. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy itt talált kérdés miatt kérdeztem én is.

Ő sem piszkolja be a kezét és nem rak senkit utcára,de nem lelkesednek érte az emberek.


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2014. aug. 24. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak eszes emberek és vannak buták.

Én eszes vagyok, belőlem nem tudna kiszedni egy ruppót sem. Ő is eszes, mert talál sok hülyét akiktől elszedheti.

A különbség kettőnk között, hogy én erkölcsös vagyok ő meg nem. A szegény emberek úgyis minden garast a fogukhoz vernek, ha meg ilyen buták, akkor azért szegények. Ha ő nem szedi el tőlük majd elszedi más.

Ha valaki jótékonykodni akar azt a pénzt adja a Máltai Szeretetszolgálatnak, ha meg azt hiszi, felhívja valaki a világ legjobb üzleti ajánlatával, mert ha most befektet 5000ft-t akkor 1 év múlva 5,000,000 forintja is lehet az megérdemli.

2014. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem minden üzletember csaló, sőt...
2014. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!