Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is haragít a tudat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is haragít a tudat, hogy akármilyen nőt is választotok barátnőnek, az már csak "maradék" a gazdagok, üzletemberek után?

Figyelt kérdés
tehát a legszebb, legszexibb lányok a pénzre hajtanak, tehát első célpontjuk a gazdagok - üzletemberek, igazgatók, bankárok stb. Tehát egy lány a szépségével gazdag pasira, ezáltal sok pénzre tehet szert és ha van módja, ki is használja ezt. Ezek után jönnek sorba az egyre alacsonyodó kategóriák, tehát igazgatók, tulajdonosok, kereskedők stb. Te melyik kategóriában vagy? én sajnos csak középosztályból származom, szóval jó alsó kategória az, szép lány itt nagyon kevés van :(

2014. júl. 7. 00:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
95%
Mindent meglehet magyarázni de a saját hibáinkat nehéz felismerni..
2014. júl. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
99%
Takarodjá' tanulni, légy kreatív, dolgozz keményen és a gazdagok között végzed aztán majd rájössz hogy a pénz alig-alig számít a kapcsolatokban. Főleg ha a szerelmet keresed és nem csak egy jó segget.
2014. júl. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
99%
Valamiért nem haragszom, amiért nem nekem jutnak a pénzre hajtós lányok :DD
2014. júl. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:
dehogynem haragszol, csak nem mutatod ki. azért egy minimális, mikrométernyi harag még a legjámborabb emberben is van, hisz ki ne szeretne gazdag lenni, aki lábai előtt hevernek a nők? :)
2014. júl. 7. 01:00
 5/63 anonim ***** válasza:
98%
Elég beteg a hozzáállásod, nem minden a pénz körül forog. Engem pl. az a tudat inkább baszna, hogy csak a pénzem, vagy épp a hatalmam miatt szeretnek.
2014. júl. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
98%
Én ha szerelmes vagyok, azt látom a legszebbnek, akibe beleszerettem.
2014. júl. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
98%

Barátom ha téged csak az érdekel hogy egy lány mennyire toppmodell alkat és mennyire "fullos" akkor 1 szálat nem vagy különb mint azok a burzsoá retkek. Én igazából sajnálom azokat a lányokat akik azok mellett a "gazdagok" mellett kötnek ki (ahogy te fogalmaztál) ott nagy valószínűséggel nem lesznek boldogok sosem.

Plusz én "maradéknak" 1 nőt sem mernék nevezni. Ez azért nem kis bunkóság volt a részedről. -.-

2014. júl. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
99%

Én szép lány vagyok, de a barátom nem gazdag.

Nem azért nincs barátnőd, mert a nők a gazdagokra mennek, hanem azért, mert nem érdemelsz elég jót. "Maradék"... Pf...

2014. júl. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ezt olvasgasd:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


te amúgy maradék fiú vagy?

2014. júl. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
10. kommentet ajánlom figyelmedbe.
2014. júl. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!