Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerinted nem fura ahogy...

Szerinted nem fura ahogy viselkednek a szomszédaim? Elég szokatlan, mintha bujkálni akarnának. Lehet bűnözők, vagy álcázott kémek vagy mi?

Figyelt kérdés

Én egyetemista vagyok, sok időt töltök itthon, és feltünt a fura viselkedésük. Előzör nem is érdekelt, de mikor kirakták, hogy kamerával örzött terület akkor már furcsálottam, hogy ez egy kertes házas környék ami elég jó biztonságú, nem egy nyócker meg nem egy katonai bázis... akkor minek nekik felkamerázni a házat, meg kirakni 2 táblát ami erre figyelmeztet? Fél éve költöztek szembe velünk megvették az eladó régi házat.

Először a átlátható léckerítést lecserélték 2 méteres olyan lécre amin belátni sehol nem látsz be.

Aztán kiraktak 1-2 táblát a kapura meg a postaládára, hogy "kamerával megfigyelt terület".

Aztán ami a legfurább, hogy kocsival járnak el, felszereltek elektromos kapunyitót, így csak azt látni, hogy nyílik a kapu kigurulnak majd megvárják míg bezáródak majd mennek el.

Van 1 lányuk meg 1 fiúk. Akik nem hordanak magukkal kulcsot. Becsöngetnek, és nyílik az elektromos kapu.

Az emeletről szoktam látni, hogy befele menet mikor beérnek a kerítésen belülre szinte rohannak befele a házba futó léptekkel. Mintha valami mesterlövész célozná be őket, és a ház az egyetlen menekülési lehetőség.

Ja és a legfurább, hogy éjjel teszik ki a kukát! Sokszor jövök haza este késő éjjel, egyetemi életben benne van az éjjelig tartó kocsmázás, :D és 11-12 kor érek haza és akkor nyílt a kapu hátra nézek és teszik ki a kukát... 11 kor??? és ezt kifigyeltem, délután nincs kint a kuka este 6-7 kor sincs mikor már sokan kitették másnap reggelre a kukásoknak, hanem 10-11 kor már kint van! Ki teszi ki 11 kor a kukáját éjszaka? Aki valamit ott rejteget szerintem!



Nem fura ez egy kicsit? Igen tudom, sok problémám van, és én se vagyok kicsit ép ha őket figyelgetem, de nekem jogom van tudni hogy valami sziáés ügynököket küldtek ide, vagy valami menekült sorozatgyilkosokat.

Szerintem normális ember nem teszi ki a kukát 10-11 kor éjjel mikor délután is itthon vannak, és nem kameráztatja be a házát 2 méteres kerítésekkel körbe véve...


Miért ilyenek? Kezdek félni!



2014. márc. 24. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
" de nekem jogom van tudni hogy valami sziáés ügynököket küldtek ide"...és te jársz egyetemre? :D
2014. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Félhetsz is: saját magadtól. Te nem vagy normális, vonjál már felelősségre valakit, hogy mit csinál a aaját házában, meg mikor teszi ki a kukát...


"Sokszor jövök haza este késő éjjel, egyetemi életben benne van az éjjelig tartó kocsmázás, :D"

Elittad azt a kevés agysejtedet is, ennyi. Szakadj már le a kukkolásról. Ilyen hülye szomszédom lenne, én négyméteres betonfalat húznék a házam köré.

2014. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak félnek az emberektől!
2014. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem csak látták, hogy mindig őket nézed, és ezért csinálják.
2014. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Szerintem csak látták, hogy mindig őket nézed, és ezért csinálják."

Annál több eszem van, hogy ott álljak a házuk előtt!

Függöny mögül sötét szobában biztos nem láttak meg! Nem hiába járok egyetemre! :D


De nem normális, hogy éjjel rakod ki a kukát ha otthon vagy egész délután%!

Máskülönben pont 11 kor pattan kia fejükbőlm, hogy holnap jön a kukás mi? Minden héten ugye? Fél éven át? Na persze!

2014. márc. 24. 20:37
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Milyen egyetem, hogy egész nap otthon vagy?

Honnan tudod, hogy nem addig dolgoznak e?

2014. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kamerával megfigyelt területre jól rácuppantál. Nincsen ám semmi világrengető akkor, ha valami nem illik a világképedbe éspedig azért nem, mert mondjuk az élet azon kiszögelléseivel még nem találkoztál addig. Pölö gazdagabb házaknál egyszerűen sikk kamerázni, akár az indokoltnál is jobban, látványosabban. Nézd, minket is raboltak már ki, jobb megelőzni a stresszt.

A kukás fennakadásod egyszerűen nevetséges. Kereseda biztonságot és minden normálisnak mondott momentumtól eltérőre harapsz. Miért nem próbálsz meg ismeretséget kiépíteni velük? Nem érzed az abszurdságát, hogy idegen embereket kérdezgetsz erről egy internetes oldalon? Fordulj a célszemélyekhez, vannak gyerekeik, haverkodj. Túl sok filmet nézel. Tudom, letolós a hangnem, nem leteremteni akarlak, de attól, hogy lehetőség van feltenni itt kérdéseket, nem biztos, hogy értelme is van.

2014. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne már... olyan vagy mint a szomszédom. Éjszaka melózom, és elterjesztette hogy biztos bűnöző vagyok.
2014. márc. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A mi kertszomszédunk folyton azt leste, mit csinálunk a kertben. Mit ültetünk, mit locsolunk, mikor hallgatjuk a rádiót, mit főzünk, miről beszélünk, kik jönnek vendégségbe.


Ha tehetném, én is 2 méteres betonkerítést rakatnék közénk.

Nem azért mert rejtegetni valóm van, hanem a magánéletemen ne csámcsogjon senki.

2014. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj orvoshoz, a SAJÁT érdekedben.
2014. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!