Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egy kicsit...

Miért van az, hogy egy kicsit teltebb, de nem kövér lány/nő felszáll a buszra, és elkezdik röhögni az ilyen 15-16 éves vézna cicababák?

Figyelt kérdés

Ma is felszáll egy nő gyerekkel a buszra, erre a 2 lány nem hogy átadná a helyét, hanem sugdolóznak, hogy jaj remélem én egy kölyök után nem így fogok kinézni, meg hogy jaj de undi

Most komolyan, mi a fene van a mai elkényeztetett kis p.icsákkal? Mi ez?


2014. aug. 24. 19:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekkel volt? oszt?
2014. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem a kövérség miatt kell átadni, hanem, mert gyerekkel volt.

Nem tudom, ha majd a ti feleségetek fog sétálni a gyereketekkel és röhögnek rajta, akkor is ilyen véleményen lesztek? Engem felháborít!

2014. aug. 24. 20:51
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Volt egy eset. Te meg már fogalmazod a kérdést: miért van az, ha...?


És ilyet naponta olvasok itt az oldalon.

2014. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem itt többről volt szó, mint a testsúlyról.
2014. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"Én sem adom át a helyem a buszon és nevetek a kövéreken, rossz ember vagyok? Nem hiszem. "


Azt nem tudom, de primitív az igen.



Ja, és edz annyit, amennyit elbírsz, vagy menj taxival. Gondolom a pedálokat sem tudnád nyomni a kocsiban, ha ennyire kivagy egy edzéstől, hogy nem bírsz állni.

2014. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%
Ja, és ezt 52 kilóval mondom.
2014. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Imadom az ilyen embereket akik busszal ,autoval jarnak gyurni :D Én biciklivel mentem legyen mar értelme az egesznek
2014. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%
huhh nagyon sok hülye van a világon! Aki meg nem adja át a helyet egy kisgyermekesnek, annak remélem nem fogják átadni a helyet, amikor hasonló helyzetben lesz! És kedves fenti nemtom hanyadik válaszoló, aki gyúrni jár és nem adod át a helyedet és még fel is vágsz h nem vagy rossz ember!!! Gyurjá vazze mert valószínűleg másod sincs amivel foglalkozzál! Bunkó vagy izomból!!! meg a hozzászólászólásod alapján kíváncsi lennék mitől jó egy ember... bár inkább mégse, mert hülyeségeket nem akarok hallgatni...
2014. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
12%
12 éves vagyok és még szerencse, hogy csak busszal megyek. Sőt! olyan is van hogy anyám is jön, csak ő majd mást csinál aztán majd találkozunk. Nincs ebben semmi szégyelni való, ha meg emiatt lenéztek, nyugodtan, és akkor ki is a primitív?
2014. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Vajon a kövér nő a gyerekkel azonos a kérdezővel??
2014. aug. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!