Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a tapasztalat? A kövér...

Mi a tapasztalat? A kövér babáknál, kisgyerekeknél gyakoribb a légúti megbetegedés, mint vézna társaiknál?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam,de már nem emlékszem hol.egyik ismerősöm gyereke nagyon gyakran beteg,köhög,minden alkalommal antibiotikumot kap.Azt is hozzáteszem,hogy 1 hónapig volt kizárólag anyatejes(anyuka kényelme miatt,ezt tőle tudom,nem én találtam ki)és nagyon hamar,3 hónaposan elkezdték a hozzátáplálást.Vagy talán az állandó antibiotikumozás gyengíti a szervezetét?Most 3 éves és még nem ovis,tehát nem a közösség fertőzi,jaj és nem sovány.
2012. jan. 6. 12:15
 1/3 Kerria ***** válasza:

Szerintem nincs összefüggés a testalkat, és a légúti betegségnél. Én ducibb kisgyerek voltam (nem az a vészes, csak volt mit fogni rajtam) és szinte soha nem voltam beteg. Aztán a szakközépiskolai gyakorlatok révén egyszer tüdőgyulladást kaptam, és azóta minden a légútamra megy rá.


Ja,és sajnos én sem anyatejes voltam (bár nálunk nem kényelmi okok miatt).

2012. jan. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vézna?Talán vékony nem?
2012. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy lehet azt írni egy kisgyerekre, hogy vézna?
2012. jan. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!