Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok A Violettában...

Ti mit gondoltok A Violettában szereplő Thomasról?

Figyelt kérdés
Szerintem egy nagy bunkó! Ugyanis minden lánnyal kikezd akit csak meglát. Először Violetta, utána Ludmilla és végül Francesca.

2014. aug. 25. 16:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Amúgy igazad van :D
2014. aug. 29. 09:20
 12/16 anonim válasza:
Szerintem egy nagyképű barom.Persze,Violetta szereti,de akkor is amikor azt mondja hogy nem érdekelte,ő csak "Jaj Violetta tudom mit érzel,ne titkold el az érzéseidet..." elegem van belőle!! Amúgy is Leonetta fan vagyok.. :DD
2014. szept. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szerintem egy undorito féreg . Kikezd minden lánnyal aztán meg játsza jópofit. Én természetesen leonetta fan vagyok.meg tomas annyira ronda
2014. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 WattacukorPufi válasza:
Utálom őt!!! Azért ment el a violettábol mert önálló kariert akart folytatni és azt akarta hogy ne Tomás karakteréből ismerjék
2014. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
utolso valaszolo: es ezert utalod? neked meg csak gratulalni lehet.színvonal level 151-.-
2014. dec. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 WattacukorPufi válasza:
Nem montam hogy azért utalom
2014. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!