Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én egy nagyon beszédes ember...

Én egy nagyon beszédes ember vagyok. Csöndes és visszahúzódó típus szeretnék lenni aki csak akkor beszél, ha kérdezik. Amikor nagyon odafigyelek rá, akkor is néha kitör belőle a beszéd. Mondjátok, hogy lehetne ezen segíteni, hogy lehetnék csöndesebb?

Figyelt kérdés
Halkabb, visszahúzódóbb szeretnék lenni

2014. aug. 28. 08:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem kérek olyan válaszokat, hogy szikszalag, vagy ragasztószalag :D
2014. aug. 28. 08:07
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kitör? :))

Ne szólj szám, nem fáj fejem... :)

Ezt mondd ki magadban, mielőtt megszólalnál, vagy számolj magadban 10-ig. Figyelj, nézz szét magad körül, csendben szemlélődj, amikor beszélnek melletted, arra figyelj, ne csak halld, hanem hallgass és gondolkodj el rajta, de magadban, ne hangosan.

2014. aug. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az ember az alaptermészetét nem tudja megváltoztatni, de azt meg tudod tenni, hogy gondolkodsz mielőtt megszólalsz. Gondold át, hogy valóban fontos? Valóban érdekel valakit?
2014. aug. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit :( Nekem legalább is nem sikerült, sőt, annyi mondanivaló gyűlt bennem össze, hogy egyszercsak "robbantam" :D

Egyébként miért akarsz visszahúzódóvá válni?

2014. aug. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az a szikszalag? Nem szigszalag véletlen?
2014. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, ilyet se hallottam még. :D Én meg szeretnék gátlástalanul beszédes lenni, szerintem ez nehezebb, mint a te dolgod. :) Nem hiszem, hogy a késztetést a beszédre teljesen le tudnád győzni (legfeljebb hosszú idő után), de tudatosan tudod kontrollálni, hogy hányszor, mikor szólalsz meg.
2014. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Hidd el, jobb hogy ilyen vagy, a mai világban sajnos a csöndes, visszahúzódó embereket elnyomják a nagyszájúak, mégha azok a csöndes emberek intelligenciájának a negyedével sem rendelkeznek. Itt csak az számít, hogy ki a domináns, kinek vannak kapcsolatai. A gyerekkori mesékben úgy volt, hogy a jó mindig győzedelmeskedik a rossz felett, a valóság viszont pont az ellenkezője.. a tisztességes, rendes emberek szegényen élnek, míg az ostoba, "ki ha én nem" típusú emberek úsznak a pénzben, csak mert az egójuk nagyobb az iq-juknál.
2014. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De meg lehet változtatni, de az nagy fájdalommal jár.

Ahhoz hogy sikerüljön keresni kell egy olyan embert aki tükröt mutat. Majd eladja magát neked, meg győz az igazáról, és úgy vezényel hogy csöndesebb megfontoltabb legyél. Igazából manipulál.


Ilyen minta szöveg pl: "Nem számít a ruha".

Nem túl előnyös,mert azoknak nem számít akiknek igazán jó arcuk van, és tudják is magukról.

És ha olyannak mondja akinek nem, akkor el hiszi és az összkép nem lesz tetszetős.

2014. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D, köszi, végre egy normális válasz :) :P
2014. szept. 1. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!