Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről az álomról...

Mit gondoltok erről az álomról? (cél)

Figyelt kérdés
Valahogy nem érzem magam idevalósinak. Jelenleg 17 éves vagyok, külön élek a szüleimtől egymagam. Mindig is egy álmodozó fajta ember voltam, de olyan aki be is valósítja azokat. A korombeliekkel nem nagyon jövök ki. Mikor még vidéken éltem egész nap az erdőben motoroztam. Olyan békére és szabadságra leltem ott amit más el sem tud képzelni. Felnőtt koromra lovakkal szeretnék majd foglalkozni, kupec leszek. VAGY beteljesítem az álmom. Ami a következő: Mikor már befejezem az iskolát, lenne saját lovam és elindulnék ..világot látni vele. Pénz nélkül, a legszükségesebb dolgokkal, előtte szellemileg felkészülnék , tanulnék "pár" dolgot... de szabad szeretnék lenni. Ha nem menne persze visszafordulnék.. de.. olyan rég vágyom erre. Vajon megvalósítható?

2014. aug. 29. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed és időd persze. Csak vigyázz túl ne hajszold a lovad, mert akkor az északi országokban lecsuknak.
2014. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez véghezvihető, bár tény hogy stabil anyagi háttér kell hozzá, és kitartás, de ha mondjuk az iskola befejeztével is ezt szeretnéd, akkor miért ne?
2014. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom az Út a vadonba (2007) c. filmet, majd meggondolod magad.
2014. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megnézem a filmet !:)
2014. aug. 29. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!