Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit gondoltok erröl az álomról...

Mit gondoltok erröl az álomról? Elég fura.

Figyelt kérdés

Egy ideje szinte minden nap az általánosban volt osztálytársaimmal álmodok, miközben nem is gondolok rájuk napközben, söt el is felejteném öket szívesen...

De most nem is ez volt a lényeg..


Már nem emlékszek minden apró részletre, de:

Azt álmodtam, hogy a volt osztálytársaimmal a mi udvarunkban voltunk és a melléképület körül takarítottunk és kirakosgattuk a felesleges dolgokat. Rengeteg éles és szúrós tárgy volt azon a részen, ahonnan éppen pakoltunk.

Volt ott egy szék, ami amúgy a szobámban van a valóságban, azon a széken volt egy csomó drót és még több hegyes, éles nagy tárgy (nem tudtam rájönni mik voltak azok). Ezeket elég lassan sikerült elpakolni onnan, de amint sikerült, megláttam, hogy ott van a széken egy fekete farmer, kézbevettem és rájöttem, hogy ez a volt legjobb barátnöm farmere volt.

Azt tudni kell, hogy nagyon sokáig jóban voltam ezzel a volt legjobb barátnövel, elötte nem volt senkim. Viszont sajnos csúnyán elbánt velem és átvert 3 hónapja.. amit azóta se hevertem ki.

Na és az álomban, megmutattam a farmert az egyik volt osztálytársamnak, ö azt mondta, hogy visszakéne adni neki, biztos hiányolja. Én azt mondtam, hogy nem tudom odadni, mert már nem vagyunk barátok. Az álom végén úgy döntöttem, hogy megtartom a farmert és hordani fogom (na ez elég fura volt:S)


Szerintetek ennek van valami jelentösége? Mit gondoltok róla?


16/L


2010. nov. 13. 21:42
 1/10 anonim válasza:
Lehet hogy van benne valami olyan üzenet hogy vedd fel vele a kapcsolatot mert tartozol neki valamivel (a farmer szimbólizálhat bármit)
2010. nov. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy tartoznék neki. Ok nélkül nagyon megbántott és így vetett véget a barátságnak. Én nagyon szerettem öt és sose tettem volna vele olyat mint ö velem..

Max ö tartozhat nekem egy bocsánatkéréssel.. de ez már nem fog megtörténni :(

2010. nov. 13. 22:36
 3/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy kleptomániás vagy xD
2010. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Peti te menj aludni, már máshol is írtam, hogy nem kérem a hülyeséged -.-
2010. nov. 13. 22:57
 5/10 anonim ***** válasza:

szeintem hiányolod a barátnődet vagy meg akarod gyilkolni(az éles dolgok miatt)

(bocs ha hülyén hangzik de kaptál egy véleményt...)

2010. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy hiányolom.. de ahogy elbánt velem ezek után nem bocsátanék meg neki...
2010. nov. 15. 18:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért de lezbi vagy?
2010. nov. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az, de hogy jön ez a kérdés ide?
2010. nov. 21. 08:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak úyg eszembe ötlött hogy legjobb barátnőd meg hogy senkid se volt bocsi. Csak félreértelmeztem.
2010. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:)
2010. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!