Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakran előfordul vetélés az...

Gyakran előfordul vetélés az első harmadban vírusfertőzés miatt?

Figyelt kérdés
Pl. hörgőgyulladás miatt.
2013. máj. 16. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen gyakran de nekem vírusos torokgyulladásom volt...Nyár közepén!! Úgy hogy soha nem vagyok beteg különben. S pont egyidőre esett a magzatelhalással. Nem biztos, hogy amiatt volt, de a dokik szerint valószínű, és szerintem is.. :-/
2013. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nálam ugyanez van. Lassan 3 hete hörgőgyulladásom van, és azt gyanítják hogy emiatt ment el a baba. Csak olyan furcsa, azt hittem ha nincs láz, nincs gond. :(
2013. máj. 16. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, nem feltétlenül ez volt a kiváltó ok. Én a terhességem legelejétől (kb. az 5.-től a 12. hétig) hörghuruttal, arcüreggyulladással, homloküreggyulladással és középfülgyulladással szenvedtem, a baba mégis teljesen egészséges, most 27 hetes. Egyébként lázam nekem sem volt, simán nem kaptam gyógyszereket, az alap hörghurut szülte a szövődményeket.

Szerintem, valami más probléma állt a dolgok hátterében. Nagyon sajnálom :(

2013. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sem voltam lázas.


Kedves mindenféle huruttal küzdő kismama, az a nem mindegy, hogy vírusos, vagy más jellegű , eredetű a gyulladás. Nekem vírusos volt.


1# voltam

2013. máj. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Az orvos elmondása alapján vírusos volt, méghozzá egy óvodában szedhettem össze az "alapokat" nagy valószínűséggel.

2013. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is a kisfiam hozta haza az oviból. 3 hete beteg vagyok, de nem is tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Ma, missed ab után két nappal az ágyat nyomom lázzal. Valószínű méginkább legyengült az immunrendszerem, és a láz is kijött.
2013. máj. 17. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!