Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol és hogyan lehet megtanulni...

Hol és hogyan lehet megtanulni kommunikálni?

Figyelt kérdés
Közösségekbe sose tudtam beilleszkedni a rendellenesen hiányos szociálkommunikációs készségem miatt. Nagyon zavar, hogy túlzottan nehezen tudok új kapcsolatot létesíteni és emiatt egyedül vagyok. Miképpen tudnám bepótolni ezt?
2014. aug. 29. 21:26
 1/3 gömbicica ***** válasza:

korod, fiu? lány?

hol laksz? város, kisebb település?

2014. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
25/F, izolált falu, ami anyagiak miatt nehezen elhagyható
2014. aug. 29. 21:59
 3/3 gömbicica ***** válasza:

Valamiért szerintem magaddal nem vagy kibékülve.

"nézz" végig magadon kritikus szemmel, mint egy külső szemlélő.

Gondold át, mi magadban kedves, vonzó, mi ami esetleg "taszitó".

NIncs-e kisebbségi érzésed valamiért?

-származás

-testalkat

-bármi nemü fogyatékosság -legyen ez akár egy deformált fogsor-

-alulképzettség.....


Bocsánat a fentiekért, én csak ötletelni szerettem volna. Egyáltalán nem biztos, hogy ilyen tőről fakad a probléma, lehetsz egy jóvágásu diplomás ember is.


Izolált helyiség nem tudom hol lehet, mert iskolába -korod miatt még lehetséges lenne- munkahelyre csak jársz valahová.


Ha végképp megül a dolog, akkor vállalj munkát lakóhelyedtől távolabb, és pozitiv gondolatokkal támogatva magadat legjobb tudásod szerint próbálj helyt állni.


Ez a nem tudok beilleszkedni dolog ez származhat akár még kisgyermekkorból is, hibás szülői magatartás miatt.

-félre ne érts!!!!! nem kritika akart lenni!!!, csak most is ötletelek-


Szülőkkel, testvérekkel nem tudom milyen a kapcsolat.


Esetleg próbálj akár nekem is irni, teljesen mindegy hogy mit, de sokat!!!! Tehát kommunikálj irásban.

Ha az bőlére eresztve már megy, akkor fog menni személyesen is :_)

És "szeresd" magad -most megint ne értsd félre!!!- fogadd el magad olyannak amilyen vagy, járj sokat természetbe, próbálj meg valamilyen sporttal foglalkozni, ami a testet, lelket hozza jó formába, légy tájékozott a mindennapokróll, esetleg valamilyen más témában, hogy legyen téma ha valakivel beszélgetni kellene.


Légy mindig magabiztos!!!!

Egy aranyos dolgot olvastam, megtaláltam :-) !!!!


[link]


Aki keres az talál :)

megtaláltam a gyerekkori dolgokra vonatkozó cikket is.


[link]


Nyugodtan irj bámennyit! bármiről! próbálok segiteni.

Sikerülni fog megváltozni!!!! ÉN biztos vagyok benne.


üdv. Edit.

2014. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!