Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem kicsit lejárattam...

Úgy érzem kicsit lejárattam magam egyetemi gólyatáborba. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szóval gólyatábor.. Jól éreztem magam összességében, de az alkohol talán túl személyes dolgokat is előhozott belőlem, amik késöbb hátrányomra vállnak majd. Többiek is csináltak furcsa dolgokat, szerintetek ezek maradnak majd meg mindenkinek? Nagyon szánalmasnak érzem magam...Persze a többiek mondták, hogy semmi gond, de akkor is, nagyon elszúrtam.

2014. aug. 30. 00:44
 1/5 savanyújóska ***** válasza:
100%
Nyugi, a gólyatábor az esetek 90%-ában egy ilyen hely, mindenkinek vannak olyan emlékei, amiket meg nem történté tenne. Ha egyébként nem vagy ilyen/nem jön elő, akkor szerintem senkit az égvilágon nem fog érdekelni 1-2 hónap múlva.
2014. aug. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit csináltál?
2014. aug. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. igen, valahogy én is ezt gondolom. Nagyon sok embernek volt 1-2 rossz húzása.

2. Hát konkrétan minden kérés nélkül elkezdtem beszélni, hogy milyen előéletem volt. túl közvetlen voltam. Meg nagyon szarul lettem és nem tudtam részt venni az utolsó 2 nap feladatain.

2014. aug. 30. 01:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Szokásos dolgok, nem lesz ebből hátrányod ha utána képes vagy normális viselkedésre is.
2014. aug. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Állítom neked a többség arra sem emlékszik ők maguk mit csináltak/mondtak, nem hogy arra más mit művelt le :D Jó persze voltak durvább dolgok amik azért megmaradnak, de ahhoz meg arcot/nevet nem egyszerű társítani. De most az, hogy túlzottan közvetlen voltál, az nem ilyen.. :D szóval ne aggódj, mert nincs miért.
2014. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!