Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sok mindenből kimaradok, ha...

Sok mindenből kimaradok, ha nem megyek egyetemi gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy bulizós, se inni se szeretek, de Facen már szervezik a gólyatábort.

Muszáj arra menni? Nem szeretek ilyen hülye játékokban rész venni!


Fel fog tűnni valakinek, hogy én nem voltam t?

Érdekelni fog bárkit is?

18f



2014. júl. 26. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
én sem fogok menni, én is olyan vagyok, mint te, nem vagyok bulizós és inni sem szeretek, még sosem rúgtam be, még sört sem iszom, azt hallottam, h nem sok értelme van a gólyatábornak: csak felesleges pénzköltés, amit másra is el tudnál tenni pl.: könyvek, ruhák stb amik kellenek a koliba, mellesleg ott a nagy része csak iszik, h ők most milyen nagymenők h bekerültek az egyetemre, barátságot az első pár napban is lehet kötni, a normális tagokat úgyis megtalálod vagy ők majd téged :) úgyhogy nyugi :)
2014. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, ez lemaradt 19/F ;)
2014. júl. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
57%

Nem kötelező elmenned, általában viszont jó buli, leszámítva a részeg fetrengést (nem feltétlenül csinálja mindenki), és az esetlegesen ostoba feladatokat a csapatjátékokban.


Viszont megismerheted a csoporttársaidat, szerezhetsz barátokat, akik jó eséllyel megmaradnak.

Nekem egyszerűbb volt, mintha nem mentem volna el, a legjobb barátaim 90%-át ott ismertem meg, egyiküket éppen úgy, hogy becsatlakozott hozzám a vidéki útra, mert én kocsival mentem, és a csoportfórumon meghirdettem az üres helyet :D


Amiben nagyon nincs kedved részt venni, arra nem fognak kényszeríteni, ez csak egy tábor :D

2014. júl. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmit se fogsz veszíteni vele, ha nem mész el.
2014. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező, senkinek nem fog feltűnni és nem maradsz le semmiről. Tényleg csak abból a szempontból jó, hogy az első nap nem tök egyedül fogsz ülni az előadóban, de később is ugyanúgy lehet szerezni barátokat.

Anno én sem mentem, mert én is olyan vagyok, mint te. Nem bántam meg a döntésem. Hidd el, nagyon sokan mások sem fognak menni. Már az első héten találkoztam egy-két emberrel, akikkel elkezdtem barátkozni. Most a 3. év elejére már 4-en vagyunk lányok, akik tök jóban vannak, és szinte mindent együtt csinálunk. Emiatt sose aggódj.

2014. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy a bulizós típus, akkor semmit sem veszítesz vele, főleg ha kevés lány lesz ott, akiket egyébként is "kisajátítanak" a szervezők.
2014. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, kérdező hova vettek fel? :)
2014. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

emiatt ne aggódj. én is olyan voltam, mint te, és most is olyan vagyok. most fejeztem be az első évemet az egyetemen, én sem voltam gólyatáborban, de ez semmilyen hátrányt nem jelentett számomra. annyi, hogy valamivel nehezebben ment a beilleszkedés a többiek közé, mert volt egy 5-6 fős társaság, akik a gólyatáborban verbuválódtak össze, és ők szinte mindig együtt voltak. de aztán lassacskán én is bekerültem közéjük, pedig nem vagyok kifejezetten társasági ember. :D


szóval ne problémázz ezen, ha nincs kedved elmenni, akkor ne erőltesd magadra. kimaradsz pár nap ivászatból, és év elején kicsit furcsán fogod érezni magad, amikor a többiek közül néhányan gólyatáboros sztorikat mesélnek, de ennyi.

2014. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ja, 19F, ez lemaradt


és ELTE BTK

2014. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem maradsz ki semmiből. :) Nekem több barátom is lett, akik nem voltak gólyatáborban, semmi hátrányuk nem lett. Én is olyan vagyok mint te, de ennek ellenére én elmentem és jól éreztem magam, mert megtaláltam azokat az embereket, aki szolidabban szeretnek bulizni. :) Ott is sokféle ember van, és a hasonlóak mindig egymásra találnak. Azt kell kiderítened, hogy milyen az a gólyatábor, mert meglepő módon azok sem egyformák. A miénkben lehetett partizni is meg tábortüzezni is, szívatások nem voltak, de tudom, hogy vannak olyan táborok, ahol direkt arra mennek, hogy jól megalázzák a gólyákat. Ezt a kutatómunkát neked kell elvégezned.
2014. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!