Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sértődjek meg ha az összes...

Sértődjek meg ha az összes velem egykorú eladó állandóan magáz mindenhol?

Figyelt kérdés
Nem tűnök idősebbnek a koromnál, próbálok tegeződni, de makacsul magáznak. A jó napot-szia és a viszlát-szia köszönéssel tüntetek.
2014. aug. 30. 02:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha magáznak, az nem baj. Ha letegezed azt, aki magáz, az gáz. Magázódj és érezd magad németnek! :D
2014. aug. 30. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha ráérsz minden hülyeségen fenn akarsz akadni akkor sértődj.


Amúgy leírhattad volna a korod esetleg, de szerintem illem szerint magázni kell az azonos korúakat, kivéve esetleg ha mindkettő viszonylag fiatal korosztályba tartozik. Ráadásul amit csinálsz az nem "tüntetés", hanem bunkóság.

2014. aug. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Itt az eladónak van joga megsértődni, mert te vagy a bunkó és fogalmad sincsen az illemszabályokról. Az eladónak minden jobb helyen kutya kötelessége magázódni! Pont azért mert egy szolgáltatást nyújt és így adja meg a tiszteletet a vevőnek. Te neked pedig kötelességed viszonozni ezt a tiszteletet hasonló udvariassággal.

Egyébként te lehesz azoknak a bunkóknak a mintapéldánya akik még kórházban az orvost is megpróbálják letegezni...

2014. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy bunkóság, de teszek az illemre. 29 vagyok. Rohadtul zavar hogy velem egykorúak magáznak még az élelmiszerboltban a pénztárosok is. Hagyjuk már! Orvosokat nem szoktam letegezni és egyéb előkelőségeket sem. Az igaz, hogy valóban túl sok dolgon fönnakadok. Nem tudom megszokni Budapestet. Vidéken más.
2014. aug. 30. 12:48
 5/13 anonim ***** válasza:

És mi a különbség egy orvos és egy pénztáros között olyan tekintetben, hogy mind a kettő a munkáját végzi, és te mind a kettővel egyfajta hivatalos kapcsolatban állsz? SEMMI, és ezt végzős medikusként mondom.

Én egyébként a hozzád hasonló bunkóktól akadok ki, akik az alapvető illemszabályokkal sincsenek tisztában.

2014. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ó és én is vidéki vagyok. Ha nem egy kis faluban élsz, akkor vidéken is az a helyzet, mint a fővárosban. Hiszen idegen felnőttek megadják egymásnak a tiszteletet és vagy magázódnak vagy a megfelelő fél felajánlja a tegeződést.
2014. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi, teljesen megvilágosodtam. Remélem jobban érzitek magatokat, hogy jól megmondtátok!
2014. aug. 30. 17:05
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát te tényleg jó nagy bunkó vagy :D
2014. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha belépsz valahova, és letegezed az ott dolgozókat, és ők ezután is lemagáznak, nyugodtan mondhatod mosolyogva, hogy tegeződjünk!
2014. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én jobban tudom. nevű felhasználó válasza:


Hát te tényleg jó nagy bunkó vagy :D


Nálad nem nagyobb. Fatuskó!

2014. aug. 30. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!