Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti elhinnétek hogy mind a két...

Ti elhinnétek hogy mind a két lány egykorú?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



Eléggé nehéz volt elhinnem hogy mindakettő egykorú , miért van az hogy a mai 15 éves lányok húsznak néznek ki? Az én időmben az utcán labdáztunk és nem a tükör előtt sminkelgettük magunkat. És mi lessz 10-20 év múlva? Akkor netán már negyvennek fognak kinézni a kislányok?



2014. júl. 20. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ne is mondd! 22 éves vagyok, de engem fiatalabbnak néznek mint a 15 éves lánykákat!
2014. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

*lesz

bocs

2014. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen ez tényleg jó nagy kib-a-szás az élettől. A csajok nagyon korán érnek a srácok alapból később... Na és ott van az olyan mint az első válaszoló vagy mint én... 24 évesen talán 18-nak kinézek. :O Ezzel csak az a gond, hogy a nők nagyrésze a férfias férfiakat szereti. Én meg kezdjek tesztoszteront szedni? Áhh nem járja...
2014. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez a mai világ...elcs-e-szett
2014. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, az erős smink és színek mindenkit öregítenek. De idővel rájönnek a kiscsajok, hogy ez nem előnyös nekik.
2014. júl. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!