Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyen dalt ajánlanátok...

Ti milyen dalt ajánlanátok egy tehetség kutatóhoz?

Figyelt kérdés
Marmint mi az amivel meg lehet fogni az embereket (tudom ez stílustól is függ) kérek mindenkit csak normális válaszokat adjon vagy maradjon csendben elore is köszi sokat segitenetek. 20F

2014. aug. 30. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyant amivel nagy bulit csapsz... azaz neztem regen X-faktort es vannak szep dalok, de sirni lehet rajtuk, s nem azert mert olyan rosszul adna elo, hanem mert egyszeruen emlekek jutnak eszedbe stb stb. De pl tuti ismered Csobot Adelt, oke rengeteg negativ kritika is fuzodik nevehez, de nezzuk csak az elso fellepeset, azaz a valogaton. (That's man) Nagyon jo szam volt nagyon jo eloadva es igazi bulit csapott... na az a tuti befuto, s mikor mar bent vagy, akkor johet valami lajtosabb, de szerintem amelyik dal "porog" az mindig 10-es, persze jol eloadva. De ez csak egy velemeny, de azert sok sikert :)
2014. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen tehát inkább pörgős vidám dal mint szomorkás érzelmes ?
2014. aug. 30. 21:01
 3/3 anonim válasza:
Szerintem a Rhhanátol a Russian Roulette is tok jo! Az olyan koztes! Sok sikert!
2014. nov. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!