Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ezt emberek előtt kijelente...

Ha ezt emberek előtt kijelenteném, milyen véleményt alkotnának rólam?

Figyelt kérdés
Ha 5 évente újra vizsgázni kellene KRESZ-ből és forgalmiból és elsősegélyből akkor én biztosan nem hosszabbítanám meg a jogosítványom, mert biztos megbuknák. 13 éve a forgalmi vizsgán harmadszorra mentem át. Most már tizedszerre sem sikerülne.

2014. aug. 10. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Meglepődsz ha azt mondom a magyar emberek 70%-a rutinból és nem tudásból, vezet?

Anyám jó barátnője speciel fiatalabb kora óta vezet, voltmár hogy meg büntették ezért azért, de sosem tanult belőle. Ugyanúgy áthajt piros lámpán ha semmi nem jön, sok táblát nem ismer, pedig azóta újak is jöttek be, úgy van vele hogy amíg nincs valami az útjában és senki nem látja, megy a kocsival.


Szerinted 70évesen minden trabantos vénember, vágja a kreszt a mai napig?

2014. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Én eléggé lenéznélek, de egyedül a hozzáállásod, és nem a képességeid miatt.
2014. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én biztatnálak, hogy, de azért próbáld meg. Sosem tudhatod, a vizsgák eredménye (sajnos) a szerencsén is múlik.
2014. aug. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Azért csak tanultál valamit a gyakorlatban az évek során nem? Én is a hozzáállásodra haragszom, mert valószínű hogy a sofőrök nagy része nem 100%-ig tudja a kreszt. A karjelzéseket kb 20 emberből 1 ismeri. De most komolyan emberek így be mernek ülni az autójukba hogy "nem jön senki, áthajtok a piroson" aztán meg rínak hogy összetört a szép autójuk meg a ge*i rendőr megbüntette őket?

A kreszvizsgát kötelezővé tenném középiskolában egyébként.

Szóval kérdező, ne is hosszabbítsd meg a vizsgád, az vezessen, aki tud is.

2014. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!