Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartják annyira lenyűgöz...

Miért tartják annyira lenyűgözőnek, hogy betudom tartani a szálkásításhoz szükséges diétám fél évig is akár?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A füstölt szalonnát felkockázzuk, a kolbászt felkarikázzuk. A hagymát apróra vágjuk. A paprikát, paradicsomot megmossuk, és feldaraboljuk. Egy lábasban felhevítjük az olajat, benne a szalonnát zsírjára sütjük, az apróra vágott hagymát rádobjuk és üvegesre pirítjuk. A tűzröl levéve megszórjuk pirospaprikával, ízlés szerint sózzuk, borsózzuk. Beletesszük a feldarabolt paprikát, paradicsomot és a tört fokhagymát. Fedő alatt közepes lángon puhára pároljuk. Szükség szerint ha a lecsó leve elfő vizet öntünk alá. A végén hozzáadjuk a karikára vágott kolbászt és még öt percig együtt pároljuk.
2014. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ebből kiindulva könnyű dolgom van, mert abszolút nem szeretem a lecsót:D
2014. aug. 30. 22:55
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Megéheztem...:D

Amúgy valószínűleg azért, mert akaraterő kell hozzá, ami manapság nem sok embernek van.

Mást nem tudok mondani, lány vagyok, nem értek hozzá. :D

2014. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Szerintem sok embernek az efféle diéta nem minősül önsanyargatásnak vagy valami nagy célja van, ami mellett eltörpülnek a negatívumai, legalábbis nem arra billen a mérleg. Nem tartom lenyűgözőnek, de nem is ismerem a körülményeket, lehet, hogy akkor annak tartanám :)


Az emberek érdekesek. Attól odáig vannak, ha az ember gyalog jár munkába (napi 10-13km) vagy akár csak heti énekkarra. Pedig abban nincs semmi különös, főleg az utóbbiban...

2014. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem tartom érdekesnek ha valaki jól szálkásít, aki benne van a témában 15-20 éve, van annyi rálátása jobb esetben, hogy ki grammozás nélkül is tudja miből mennyi kell, hisz pusztán tápanyag és edzés ismeret kell hozzá, ami az évekkel és rutinnal jön.
2014. aug. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Azért, mert ehhez kitartás és akaraterő kell, ami sok embernek nincs.


Én is tisztelem azokat, akik képesek tisztán kajálni, makrókra odafigyelve hónapokon át és persze a rendszeres edzésért is respektem adom az illetőnek.

2014. aug. 31. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem egyáltalán nem megerőltető. Szerintem azt hiszik, hogy éhezteted magad és koplalsz egész nap. Semmivel nem eszel rosszabb kajákat, mint mások (sőt, még finomabbat is), te is ugyanúgy tudsz enni édességet, csak meg kell csinálnod magadnak. Mondjuk annak, aki 5x ennyi kajához szokott hozzá, annak lehet, hogy tényleg nehéz lenne.
2014. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az azért nem mindegy, hogy változatosan és élvezetesen eszik az ember vagy egy sivár sportolói ennyi gramm csirke, ennyi gramm brokkoli, ennyi gramm rizs ismétlődik...


A makrók betartásához nem feltétlenül kell akaraterő. Én ketogénezek és bár oda kell figyelnem, semmi nehéz nincs benne és nem vesztek szerintem semmit (majd szőlőszezonban lesz néha egy szünetem, annyi). Aki más típus, az akár rosszul is lenne így, nekem már-már tökéletes :D. Hasonló lehet a "normál" szálkásító diéta esetében (a ketogén is az, ha nem eszik sokat az ember, ráadásul elég jó fajta, nincsenek különösebb veszélyben az izmok).

2014. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!