Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok magatokban,...

Mit gondolnátok magatokban, ha meglátnátok?

Figyelt kérdés

Minden nőnek van rossz napja, amikor nem érzi magát jól a bőrében. Természetesen nekem is vannak ilyen napjaim. Ekkor úgy érzem, hogy nem vagyok szép, vonzó, egyszóval selejt. Ilyenkor próbálok javítani a kedvemen egy szép magassarkúval, ami valóban segít. Nőiesebbnek érzem magam, a kisugárzásom is jobb. Viszont van egy kis gond...vettem egy telitalpú cipellőt, amelynek 10-11 cm-es sarka van. Én pedig 180 cm-re nőttem. Nem tudom, mit fognak gondolni az emberek, ha meglátnak az utcán egy 190-191 cm-es nőt. Nem azt akarom hogy nyugtassatok, őszinte véleményt kérnék. Köszönöm!

16L


2014. aug. 31. 21:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
92%
Én mindig magasabb akartam lenni, de sajnos csak 160 cm vagyok. Lehet, hogy lesz majd aki beszól de szerintem max alacsony pasik fognak akiknek egy 190 centis nő mellett kissebségi komplexusuk van. Örülj neki, hogy magas vagy, gondolj bele a modellek is milyen magasak, és vesznek fel ők is magassarkút.
2014. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is 180cm vagyok és próbáltam magassarkúban elmenni dolgozni. Szörnyű volt. Mindenki megnézett, mindenki észrevett mégjobban és nem szebbnek éreztem magamat, hanem tramplinak és óriásnak, mert az emberek 80% a alacsonyabb volt nálam. Komolyan szörnyű volt. Nem próbálkozok ilyennel azóta. Én a minőségi, de nem magas csizmákkal oldottam ezt a kérdést meg.
2014. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*mentem magassarkúban.
2014. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 intrepid ***** válasza:
67%
Ágyban mindenki egyforma magas. :D
2014. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem érdekel.
2014. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én múlt héten láttam velem szembe jönni egy kb. 185-190 centis csajt. Kb 16 éves lehetett, vékony, és nagyon fiatalos arcú. Szerintem aranyos volt. :) Bár biztos, hogy egy ilyen magas lány láttán nem az ugrik be, hogy hú, de felszedném. :D

Ha te meg úgy érzed jól magad, akkor járj magassarkúban nyugodtan. :)

2014. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj, ha magassarkúba egy lány 190 cm. Az szerintem az átlagos fiúknál pár centivel magasabb... És akkó miva'? Még mindig ezerszer jobb, mint az állva lesz#pós történetnél...
2014. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mínusz nél
2014. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nekem az alacsonyabb lányok valahogy jobban bejönnek de a velem egymagas vagy nálam magasabbakkal sincs bajom. ( velem egymagas is teszik azért) 182 vagyok
2014. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vedd fel a cipőt. A modellek, akik elméletileg korunk szépségideálját testesítik meg is ilyen magasak. :) 18/F
2014. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!