Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok magatokban,...

Mit gondolnátok magatokban, ha meglátnátok?

Figyelt kérdés

Minden nőnek van rossz napja, amikor nem érzi magát jól a bőrében. Természetesen nekem is vannak ilyen napjaim. Ekkor úgy érzem, hogy nem vagyok szép, vonzó, egyszóval selejt. Ilyenkor próbálok javítani a kedvemen egy szép magassarkúval, ami valóban segít. Nőiesebbnek érzem magam, a kisugárzásom is jobb. Viszont van egy kis gond...vettem egy telitalpú cipellőt, amelynek 10-11 cm-es sarka van. Én pedig 180 cm-re nőttem. Nem tudom, mit fognak gondolni az emberek, ha meglátnak az utcán egy 190-191 cm-es nőt. Nem azt akarom hogy nyugtassatok, őszinte véleményt kérnék. Köszönöm!

16L


2014. aug. 31. 21:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

magas vékonyné :D


mit gondolnék? azt, hogy hű de magas lány...de nem zavarna...a nagyon alacsony lányok sem zavarnak...akkor a nagyon magasak miért zavarnának? párkapcsolatban zavarna csak, egy ilyen magasság mert 172 vagyok, de megtaláltam már a párom :) barátságban lehetsz tőlem akár 220cm is nem ezért barátkozok/nem barátkozok veled...ismeretlenként meg teljesen mind1, hogy 150 centi vagy, vagy 200...ha mondjuk megkérdezed tőlem mennyi az idő, vagy kérsz egy zsepit ugyanúgy megmondom és adok :)

2014. szept. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

van a suliban egy lány, aki irtó magas és mindig magassarkúban van, én azt gondolom ilyenkor, hogy de jó dolog, hogy nem érzi rosszul magát a magassága miatt, és mer ilyen darabokat felvenni.

Sokkal jobb, szebb látvány, mint mikor valaki görnyedezve áll, hogy egy kicsit alacsonyabbnak tűnjön.

Érezd jól magad!

2014. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, tényleg! Nagyon aranyosak vagytok. Jobban is érzem magam! c: Sokat segítettetek!
2014. szept. 1. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!