Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért halnak meg azok, akik...

Miért halnak meg azok, akik leugranak egy hídról? (vízbe)

Figyelt kérdés
Sose értettem a filmekben, hogy aki leugrik egy hídról, az miért hal meg. Nem mindegyik a hátára-hasára esik, van aki talpast ugrik, mégis. Akkor miért?

2014. szept. 1. 00:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Vajon miért? Fulladás sok esetben a halál oka, vagy egyszerűen olyan magasról ugrik le, mintha betonra esne. Mondjuk nem tudom, hogy lehet valaki olyan b#szott állat, hogy ezt a fajta öngyilkosságot válassza. Nagyjából inkább eret vág az ember, az még is egy kis lóf#sz ehhez képest.
2014. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
hát, az egyik haverom anno öngyilkos akart lenni, beszedett sok altatót ivott rá vodkát. De csak egy jót aludt, az idióta :D
2014. szept. 1. 14:55
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
az öngyilkosok legtöbb esetben nem tudják, hogyan menjenek biztosra, ezért van hogy nyomorékká teszik magukat.
2014. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
hát egy pisztollyal biztosra lehet menni. Persze csak ha nem jön valaki segíteni, mert ha fejbelövöd magad, attól még életben tudnak tartani. Az más kérdés, hogy agyhalott leszel. Vagyis én ezt tenném, ha már rá lennék kényszerítve. Sose értettem hogy bírják egyesek felakasztani magukat...
2014. szept. 1. 15:06
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

legalább is sokan ezt hiszik, aztán néhány helyszínelésből vagy életben maradóról kiderül, hogy nagy szenvedéseken ment keresztül lőfegyverrel is.


az akasztásnál többnyire megfulladnak, mert rossz a kivitelezés, ez hasonló mint vízben megfulladni.


a filmek többségét eleve nem szabad komolyan venni.

2014. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Babesz9316 válasza:

A víznek is van egy ellenállása, ezért tényleg olyan, mintha betonra érkeznél. Főleg a Lágymányosi hídnál, ahol sekély is a víz. A Petőfi hídról nem is beszélve, ahol a zsilip azonnali csonttorést okoz.Az helyzetkérdés,hogy hogy esel, de például az Erzsébet-hídnál is folyamatosan jönnek-mennek a hajók. Szerintem nem érdemes. Nagy az esélye, hogy megúszod maradandó károsodásokkal.

A falcolás sem bombabiztos. Elvághatsz egy idegszálat, és hátralevő életedre béna marad a kezed. Állásinterjúkon pedig elég gáz, ha ott vannak a falcnyomok.

2019. ápr. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!