Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vidékiek! Van olyan budapesti...

Vidékiek! Van olyan budapesti ismerősötök, aki meglepődve fogadta, amikor lement vidékre, hogy vidéken van internet és az emberek nem éppen éhenfele halnak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 15. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
nem
2014. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországi egyik legnagyobb városában lakom. Amikor lejöttek "vidékre" egy barátom budapesti barátai meglepődtek, hogy vannak Tesco-k, hogy vannak bevásárlóközpontok, hogy van mozi és ráadásul ugyanazokat a filmeket játsszák benne, mint Budapesten :D

Alig mertek beülni velünk egy jó helyre, mert hogy biztosan iszonyat drága, aztán meglepődtek, mert Budapesten, ha egy ilyen helyen iszogattak volna, az legalább kétszer ennyibe került volna.

2014. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy budapesti srác mondta nekem, mikor lejött Szegedre, hogy a legszebb vidéki város amit életében látott és szívesen lakna itt.
2014. ápr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Off: a tehén lila.
2014. ápr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
off: A milka tehén?
2014. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
úgy úgy :))
2014. ápr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Kapolcson történt, vagy egy évtizeddel ezelőtt. (vagy még régebben). ülök a tömegben, beszélgetni kezdek a mellém sodródott emberkével. említem, hogy megyek másnap Balatont úszni, szoktam azt is a Művészetek Völgye alatt. kérdezi: s sak ezért szoktál lejönni? mondom, lejönni? honnan? mire ő: miért, nem pesti vagy?


mert a Művészetek völgyébe csak pesti jöhet, nekik találták ki, hogy lássanak falukat is, vagy mi? helyi lakosok, vagy, mint esetemben, megyebeliek (Veszprém), nem is lehetnek? és akkor még az ország többi részéről nem is beszéltünk...


vagy, mikor még anno szoktam csetelni, beírtam helynek, hogy Vp, mint Veszprém rövidítve, erre mindenki Bp-t gondolt, biztos félreütöttem. merthogy internet csak Pesten van...

2014. ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem. Olyat viszont hallottam, hogy Magyarországról néhol azt hiszik, (jó esetben tudják, hogy ország és, hogy hol van) hogy nincsen nálunk se metró, sem autó, sem pedig angol wc. Azt hiszik lovaskocsival járunk. Ebben az a vicc, hogy egyik ismerősöm mesélte, hogy volt itt valaki akinek ezt mondták, már nem tudom honnan jött, és pont egy ilyen kis községben járt itt tőlünk nem messze, ahol pont a külvárosban földet művelnek, meg ott vannak a szántók, és lovaskocsik járkálnak, és pont egy lovaskocsit látott meg először :D
2014. ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én azért vagyok anticionista, mert Izrael egy Nyugati kultúrájú, liberális, dekadens állam. A hagyományos, ortodox zsidókat tisztelem, ahogy a muszlimokat, valamint az ortodox keresztényeket is.
2014. ápr. 16. 12:34
 10/14 A kérdező kommentje:
bocs nem ide
2014. ápr. 16. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!