Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha a volt...

Mit csináljak ha a volt barátom tartozik kb 380 e. forintal de az apja kéri vissza a mosógépet/hűtőt és a mikrót? és rendőrséggel fenyeget.

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 13:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mivel pénzzel tartozik, az nem egyenlő a háztartási cikkekkel.Ha van papír a tartozásról, behajthatod rajta.
2014. szept. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
ha nincs akkor meg hivatalosan elvehet mindent?-.-
2014. szept. 2. 13:25
 3/23 anonim ***** válasza:

Most vagy Én vagyok hülye, vagy tényleg nem értem a kérdést.


A volt barátod tartozik neked pénzzel, és az apja ennek ellenére, hogy a fia Neked tartozik, még Tőled követel vissza dolgokat?

2014. szept. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Pontosan..
2014. szept. 2. 13:29
 5/23 A kérdező kommentje:
mert neki szüksége van ezekre.. de engem meg a legkevésbé sem érdekel, miért nem vesz magának a pénzből amivel tartozik?
2014. szept. 2. 13:30
 6/23 A kérdező kommentje:
Lényeg, hogy hivatalos úton elvehetik a háztartási cikkeket?
2014. szept. 2. 13:31
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy hivatalos útra terelnék az ügyet!
2014. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Idefigyelj, az ég egy adta világon SEMMI joga ahhoz, hogy bármit is elvegyen Tőled! Felháborító, ez a szánalmas, gyomorforgatóan undorító gondolkodásmód, amit az ex-apósod képvisel! Mégis ki mondta neked ezt az orbitálisan nagy baromságot?


A volt barátod tartozik Neked - NEM TE tartozol Nekik, hanem Ő(k) Neked!! Nehogy már még Te legyél az, aki pénzt ad annak, aki tartozik Neked! Mekkora baromság már ez? Nyugodtan megmondhatod annak a h*gy agyú idióta ex-apósodnak, hogy nyugodtan fenyegetőzzön csak a rendőrséggel, kettőtök közül Ő az, meg a kis fiacskája, aki(k)nek tartozása van, nem Te vagy az...


...még ilyet...

2014. szept. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Együtt éltetek? Az említett cuccokat közösen vettétek? vagy mi jogon kéri VISSZA az apja ?
2014. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Énis ugyanezt a felháborodást érzem.. De a pénzről nincsen papír hogy tartozna, viszont feszbukon elismerte hogy tartozik és aztis hogy vissza fogja adni, ez érhet valamit ha esetleg eljárás lenne belőle? Papír tényleg nincs arról, hogy tartozna
2014. szept. 2. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!