Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pszichopata szó a köznyelvbe...

A pszichopata szó a köznyelvben milyen embert takar?

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Agresszív, lobbanékony, szadista, furcsa szokású, ijesztő. Szerintem erre gondolnak a legtöbben.
2014. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A láncfűrészes sorozatgyilkosra gondolnak, akik nem tudják, hogy igazából mit is jelent egészen pontosan.
2014. szept. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van jól modja a második. Az első pedig a példa rá. De amúgy érzések nélküli ember.
2014. szept. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor jut eszembe valakire ez a jelző, amikor az illető beszélgetés közben teljesen váratlan dolgokat mond, kérdez teljes nyugodtsággal, a szemembe nézve, ami összezavar, (nem olyanok mint amiket egy átlagos menetű beszélgetés közben várunk), illetve hogy nem tudom mit gondol az illető, nem tudom mit miért mond, miért kérdez, és ezekre nem lehet egyszerűen reagálni, válaszolni, ezért kényelmetlenül érzed magad vele.


találkoztam már ilyen 8éves gyerekkel is, félelmetes volt:P

2014. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!