Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szedjem össze magam?

Hogyan szedjem össze magam?

Figyelt kérdés

Amióta elkezdődött az iskola, teljesen szétestem. Hazaérve első dolgom, hogy bedőlök az ágyba, mikor felkelek, akkor pedig éjszakába nyúlóan sorozatokat nézek. Az iskolaban is olyan vagyok, mint egy zombi, ingerült vagyok állandóan, szomorú zenéket hallgatok csak, pedig nyáron nem is volt hozzá kedvem, folyton pörögtem.

Végzős vagyok, sok mindent el szeretnék érni ebben az évben, de ez így nem fog menni. :(


2014. szept. 3. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszerűen megviselt az iskolakezdés. Én is így voltam.

Amikor hazaérsz, vegyél erőt magadon, és akármilyen álmos - fáradt vagy, ne feküdj le aludni! Bármit csinálj ( mondjuk a sorozatokat nézd délután, ne éjjel) csak na aludj. :) Így este már be fogsz tudni dőlni az ágyba, reggel kipihenten tudsz ébredni, és egész nap pöröghetsz, és a hangulatod is jobb lesz. :) Szerintem ez a kulcs... 24N

2014. szept. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CsillaIrisz válasza:
Èn utâltam a utolsö évemet. Nagyon depis lettem a végére. A cél lebegett a szemem előtt, hogy egyszer vége lesz és muszâj csinàlni mert sok múlhat rajta. Keress egy motivâciót amiért érdemes felkelni. Vagy valakit akivel érdemes együtt csinàlni, egy baràt akivel rudtok együtt tanulni, meg lazulni is. Csak ne add fel, hamar elszàll ez az év, koncentrálj a pozitív dolgokra és menni fog minden!! Nem vagy egyedül. Sok sikert!
2014. szept. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!