Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz valaki alapjában...

Mitől lesz valaki alapjában véve furcsa? Találkoztatok már ilyen emberrel? Hogyan hat rátok?

Figyelt kérdés

2014. szept. 3. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Annak születik vagy a környezet tesz ilyenné. Engem kerülnek , tehát valószínűleg elriasztja az embereket.
2014. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Más a stílusa, más a szokása, más, mint a többi, mást hallgat, mást szeret.

Van egy ilyen osztálytársam. Olyan "Invisible" köztünk.

2014. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint az ilyen ember érdekes is lehet,azaz inkább egyszerre taszító és mégis érdeklődést kiváltó?
2014. szept. 4. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Van aki születésétől fogva alapból furcsa, van aki az lesz. Vagy mindkettő.

Ha valaki más stílust szeret, máshogy beszél, öltözködik, mint az adott közösség máris furcsának számít, hogy ezért ki érdeklődik iránta és ki nem, az emberfüggő.

Az is számít hogy milyen értelemben furcsa. Ha a taknyát eszi és néha letolja a gatyáját mindenki előtt, az pl furcsa, de nyilván nem hoz pozitív hatást.


Én találkoztam már sok furcsa emberrel, van amelyiket kedvelem, van amelyiket nem. Én mindig is alapból furcsa voltam, aki hozzám hasonlóan különc, azzal általában jól megvagyok. De nálam még az asperger-szindrómám is hozzájárul, hogy fura legyek.

2014. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!