Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen szektákkal, bandákkal,...

Milyen szektákkal, bandákkal, üzletbe jutalékért beszervezős vagy egyéb furcsa klubokkal, furcsa közösségekkel találkoztatok eddig?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 00:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm reform adventista, nagyon vallásos, hosszú szoknyában, illedelmes ruhában jár, mint a nazarénusok. Amellett durván vegán, nem eszik semmiféle állati eredetű táplálékot, és folyton megerőltető fizikai munkát végez, akkor is ha nem kell. Folyton mártírkodik, és rettentően naiv.
2013. szept. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szcientológusokkal. Rémálmaimban se jöjjenek elő!
2013. szept. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szcientológusok, hitgyülisek, forever aloe beszervezős emberkékkel, meg valami vitaminkészítményes hasonlóval, kerülöm az összeset.
2013. szept. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Lakásba becsengető vallás fanokkal. Honnan jöttek, nem tudom, mert előbb kirúgtam őket, mint hogy elmondják :D


Senki nem hívta őket, ne pofátlankodjanak be a privát szférámba!

2013. szept. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%

"Szcientológusok"


VOlt hozzájuk szerencsém, munkahelyen. Ők még a kisebbik rossz, mert ők legalább nem akartak beszervezni.

2013. szept. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szcientológusok, hitgyüli, jehova tanúi. Igazából minden "házalós" csoport járt nálunk.

Beszervezősök közül is sok volt. Többnyire a "gyereelvizsgálatraingyérmérnemvigyázolazegésségedre" típusúak. De próbáltak már rámsózni mindenféle baromságot.

Nem tudom mikor jönnek rá, hogy ez az "otthonunkban basztatós" üzletpolitika nagyon nem működik. Ha valami érdekel, akkor utánanézek, nem várom a telefonRambók hívását...

2013. szept. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

Azcientológusként mondom, a fentiek többsége egyáltalán nem veszélyes azokra, akikben van egy kis kurázsi amikor "zaklatják" őket es azt merik mondani, hogy "Köszönöm szépen nem érdekel a dolog, kérem hagyjon békén"

Persze akik utólag nyafognak azok mindíg találnak valami okot a nyafogásra. Tudom le leszek szavazva, de a csendes józan ész jó ideje nem érvényesül. Amúgy én több bűnöző kormányról tudok, akiknek minden eszközük megvan, amiről a gengszterek csak álmodni mernek.

2013. szept. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Jav.: Scientológusként
2013. szept. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És ezek egyenként kb mennyi pénzzel, és hány óra ingyenmunkával rövidítették meg az ismerőseitek életét? Szcientológiánál az "oktatásért" való dolgozási órákat is beleszámítva?
2013. szept. 11. 12:42
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azzal kell vigyázni, aki úgy kezdi, hogy nyertél valamit, gyere el ekkor ide és vedd át. Egyszer mentem el egy ilyenre, mert az volt a szöveg, hogy egy 5000 Ft értékű takarítószer-csomagot nyertem. Tudtam, hogy cserébe végig kell hallgatnom majd valami hülyítést, de gondoltam, ha már ennyi cuccot hozzám vágnak érte, egye fene, végighallgatom, takarítószer mindig kell.

Volt egy egy órás hülyítés hogy vegyek ezt és ezt, az 5000 Ft-os ajándékcsomagnak beharangozott holmi pedig 1 db szappan volt (de azt legalább tényleg ingyen adták).


A másik, amivel vigyázni kell, azok a munkalehetőségnek álcázott piramisjátékok. Amelyik munkát úgy hirdetik, hogy fizess ennyit és ennyit, hogy dolgozhass, annak ne dőlj be. (Itt többnyire vitaminkészítmények és egészségjavító csodaszerek árusításáról van szó, de nem kizárólag. Találkoztam már így árusított kozmetikumokkal, ékszerekkel is.)


Cégneveket nem akarok írni, mert akkor bizonyára törölnék a válaszomat, de az MLM és a jutalék a kulcsszó, ezeket kell messziről elkerüli.

2013. szept. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!