Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai világba miért ők a...

A mai világba miért ők a meghatározó személyek?

Figyelt kérdés

A mai világba sokan példaképnek tekintenek olyan embereket akik valólyában semmi tiszteletreméltót nem tettek. De sokan imádják őket. Gondolok itt a youtubos videósokra (herby,szefi,metalexovics,pewpewdie)

Való világos selejtekre, éjjel nappal budapestes degeneráltakra.

Nevetséges ''zenész''/zenekarokra (onedirection,justinbieber,busta stb)

És olyan embereket nem tisztelnek mint a rendőrök tűzoltók orvosok.

Vagy akár tanárok vagy bármi más. Az emberekből kezd kveszni a józan ész?


2014. szept. 3. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy a szülő is inkább leülteti a gyerekét a TV vagy gép elé, mondván, hogy nincs kedve most vele foglalkozni. A gyerek meg kitől tanulna, ha nem a saját szüleitől?
2014. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rendőrökön mit tiszteljünk? Szar pénzbehajtók, minden másra teljesen alkalmatlanok. Elautókáznak egész nap az adófizetők pénzéből, kiosztanak pár csekket és kész. Ha szükséged van rájuk valami miatt, akkor felvesznek egy jegyzőkönyvet, 3 hónap múlva meg kapsz egy papírt, hogy lezárták a nyomozást, ismeretlen az elkövető. Ezeken mit tiszteljek?
2014. szept. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezektől én is idegbajt kapok, herby egy idióta tróger, pewdiepie meg egy bohóc akinek a videói a 12éves korosztályhoz szólnak, a másik kettőt szerencsére nem ismerem.

De ezek az emberek híresek, a youtube által mindenki megnézheti őket, de mondj már egy híres orvost vagy tűzoltót vagy rendőrt? Nem lehet az orvos szakma a példaképed, és ha nincs a rokonságban vagy a közeli ismerősök között ilyen ember akkor nem ismersz eggyet se,m ert az orvosok nem teszik fel az életüket a youtube-re.


Amúgy meg sértés minden zenészre nézve, hogy bustát is közéjük sorolod.

2014. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Apám rendőr napi 12 órát húz le kevés fizetésért. Az évek során (25 éve) elég sok semmirekellő betörőt gyilkost csukott be. És mit kap ezért? Az ilyenek mint te szemen köpik. Nem tefogsz kimenni árvíznél homokzsákot pakolni. A jogszabályokat nem ők hozzák . Okold a szervet amely a törvényt hozza. Sok rendőr ismerősöm van és mind megdolgozik a pénzért. De nem baj úgy tűnik te is híradóból ismered a rendöröket. Vagy megbüntettek.
2014. szept. 3. 23:24
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért írtam '' '' ebbe a zenészt
2014. szept. 3. 23:26
 6/11 A kérdező kommentje:
Első kommentem a 2. Kommentelőnek szólt.
2014. szept. 3. 23:27
 7/11 anonim ***** válasza:

nem vagyok az a kotekedos, de a

www.szeretlekmagyarorszag.hu/wp-content/uploads/2013/12/asp_620_onedi.jpg

jobb hatso annyira irrital :@

2014. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"A jogszabályokat nem ők hozzák"

Így van. Viszont sok minden rajtuk múlik. A múltkor láttam, hogy egy srác átment az úton, úgy hogy sehol nem volt még a közelben sem kocsi. Egy rendőr észrevette a parkolóból és 20k-ra megbüntette. Pedig ezzel aztán tényleg senkinek nem ártott, kicsit sem volt veszélyes a társadalomra amit csinált, egy kocsit sem kényszerített fékezésre, stb. Úgyhogy a rendőrök a szememben nem emberek. Ez van.

2014. szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"kicsit sem volt veszélyes a társadalomra amit csinált" -> ezzel arra akartam célozni, hogy a jogszabályoknak az lenne az eredeti célja, hogy a közösséget védje, nem pedig a büntetés, de ezt sajnos a rendőrök nem bírják felfogni. Oké, büntessék meg a gyorshajtót, mert veszélyes gyorsan hajtani, baleset lehet belőle. Büntessék meg, aki átmegy a piroson, mert baleset lehet belőle. Büntessék meg azt a gyalogost is, aki átcut az úton a kocsik között, mert ebből is baleset lehet. De ha egyszer látótávolságon belül senki nem volt, akkor minek kell cseszegetni? Szóval ezért mondom, hogy ostobák, nulla belátási képességgel. Különben a gyorshajtás ugyanez: miért nem ott mérnek, ahol tényleg veszélyes lehet a gyorshajtás, és miért pont a falvak/városok határában, ahol sehol egy ház, de jó nagyot kell lassítani 90-ről 50-re, hátha beleszalad valaki... szóval erről ennyit, gerinctelen egy szervezet.
2014. szept. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Biztos lehet találni hibákat mindenkiben, ahogy a rendőrökben is. Attól, hogy hibáznak, vagy van köztük olyan, aki nem jól végzi a dolgát szerintem még lehetne, és kellene is őket tisztelni. A többség, biztos vagyok benne, hogy azért lett rendőr mert segíteni akar, hozzá akar járulni a közösséghez.

Kedves kérdező: a kérdésedre a válasz pedig, a társadalom azt kapja, amire figyelmet helyez. A társadalom jelenlegi "oktatási" eszköze a TV, újság internet stb.

Ne hidd, hogy az iskolával lezárul az oktatásod. Már ha élsz ezekkel a médiumokkal. A népet így lehet közös véleményre hozni dolgokkal kapcsolatban vagy elvonni a figyelmüket a fontos dolgokról. Csak ezt kevesen tudják. És igen, emiatt kezdd kiveszni a józan ész.

2014. szept. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!