Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most hova tartozok, csúnya? ,...

Most hova tartozok, csúnya? , ronda? , nem tudom.11/f (kép)

Figyelt kérdés
[link] Ha bármilyen információ még kell csak írj!
2014. szept. 4. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
A hajviselet elég borzalmas, amúgy teljesen OK, de ezt neked is tudnod kéne... Persze lehet, hogy nem is komolyan kérdezed, csak olyan attention whore-ként.
2014. szept. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
osztom az első véleményét. Ez a haj tényleg borzalmas. Emiatt a hajtól, én még véletlenül sem állnék veled szóba. Amúgy az arcod nem csúnya, olyan átlagos, lehet más, normális frizurával még helyes is lennél.. De ez a haj...
2014. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

Ez a haj borzalmas? Legalább nem undorító kis ecsethaj.

Szerintem jó/normális/egyéniségre vall.

2014. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Clay Morrow ***** válasza:
94%
2-es akkor állj szóba az ecsethajú b*zikkal.
2014. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
lánynak egész szép lennél, de fiúnak....hát...... :/ Na, de nem baj, még gyerek vagy, majd megférfiasodsz. :))
2014. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem is lányos vagy, de nagyrészt a hajad miatt. Próbáld meg valahogy máshogy fésülni.
2014. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
A hajad szar és kissé lányos vagy. 13/L
2014. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jófej srác lehetsz, de még csak 11 vagy. Kit érdekel ilyenkor hogy néz ki az ember... Ráérsz a szépség miatt aggódni öt év múlva is, amikor ellepik a pattanások a fejedet.
2014. szept. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ma 16:55

nagyon primitív ember lehetsz ha szerinted csak ez a borzalmas haj, és az ecsethajú b*ik vannak..

Vannak kimondottan jó frizurák.. de nyilván te az ecset b*zikra vagy rá vagy kattanva vagy irigykedsz rájuk..

bevallom fogalmam sincs milyen az az ecset b*zis haj, de nem is érdekel.

2014. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Clay Morrow ***** válasza:
53%
Èn vagyok a primitìv? Vèletlenül nem te nyìlvánìtottad ki, hogy ilyen hajvuseletű emberrel nem állsz szóba? Mi ez, te vagy a primitìv, mert valaki hajviselete miatt nem vagy hajlandó emberszámba venni. Ja, meg a fogalmazásra vigyázz
2014. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!