Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Engem borzasztóan zavar ha...

Engem borzasztóan zavar ha egy lány csúnyán beszél, egyedül vagyok ezzel így, vagy más fiú is így gondolja?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ők miért ne beszélhetnének csúnyán? Én is fiú vagyok és el kell ismerni hogy néha jó érzés kimondani hogy "Pics*ába" vagy "Ba**zdmeg". Miért vegyük el tőlük ezt a kis örömöt? :D
2014. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Néha aranyos, mikor kicsúszik a szájukon 1-1 csúnya szó. De azt undorítónak tartom, ha egy alapvetően csinos lány minden második szava a b..zdmeg.
2014. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez számomra eléggé kettős dolog, mert bár valóban nem áll jól a csajoktól a káromkodás, mégis egy emberi dolog amit tőlük sem lehet eltiltani. Én nő vagyok és én is teszek sok olyan dolgot, ami nem feltétlenül nőies és frusztrál, hogy vannak elvárások pusztán azért, mert nő vagyok. Nem direkt csinálom, benne van a véremben, a természetemben.

Persze ebben az a vicc, hogy ha másnál látom én sem tartom szépnek, ezét igyekszem okulni belőle.

2014. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha dühében egyszer-egyszer kicsúszik valami a száján, az nem zavar. Viszont ha töltelékszóként használja ezeket a trágár szavakat, hogy b*meg vagy g*ci, az elég undorító és kiábrándító. Műveltség, intelligencia és szókincs hiányára utal.
2014. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A felháborodó "de, ba**zdmeg..." illetve a csalódott "ba**sszus" -on kívül még a f**asz-t és a hü**lyét tartom elfogadhatónak.

Bár ha egy mély hangú lány mondja kellőképpen kiráz a hideg.

2014. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem is borzasztóan zavar. Bár lány vagyok. De nem csak az bosszant, ha egy nő beszél csúnyán. Hanem mindenki, aki folyamatosan ezt teszi. Komolyan, vannak, akiknek minden mondatuk tartalmaz valamilyen obszcén kifejezést. Ha nem gyakori, akkor nem bántja a fülem, nekem is kicsúszik néha egy-egy ilyen szó a számon, de hogy órákig káromkodni...amúgy ilyen téren nem (sem) tudom megkülönböztetni a két nemet, ez mindenki szájából rosszul hangzik.
2014. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kisebbséágben vagy vele, mert az emberek többsége nemtől függetelnül káromkodik.
2014. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!