Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most hova tartozok, csúnya? ,...

Most hova tartozok, csúnya? , ronda? , nem tudom.11/f (kép)

Figyelt kérdés
[link] Ha bármilyen információ még kell csak írj!
2014. szept. 4. 16:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez a haj a szekrényen felakasztott ruhához nem illik.
2014. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó: :D

Na, hogy válaszoljak is: szerintem is pocsék a hajad, meg alapból olyan az arcod, mint egy falusi parasztnak. Persze lehet, hogy csak a képen látszik így. :)

12/L

2014. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem helyeske vagy, csak a hajad nagyon bili. Szerintem gondolkozz egy frizuraváltáson. Az arcoddal semmi baj nincsen.
2014. szept. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jelenleg nagyon helyes kisfiús arcod van. Ami rendben is van 11 évesen. A hajadat idővel le fogod vágatni, mert más lesz a divat, neked is más fog tetszeni.

Nyugodj meg kérdező, nem vagy csúnya, sem ronda :) 18 - 19 éves korodra az arcod nagyon jóképű, férfias lesz.

A kortársaid véleményére ne adj, ebben a korban sok gyerek nagyon sekélyes, felszínes.

26/N

2014. szept. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

12-es: Hát, ha most nagyon optimistán állok a válaszodhoz, akkor is minimum provokatív, de ha komolyan gondoltad, akkor te nagyobb paraszt vagy, mint szerinted ő. :)


Kérdező: szerintem semmi baj az arcoddal, némely fiú még 15-16 évesen is gyerekesebb arcvonásokkal büszkélkedhet. A hajad meg... hát izé... kezdj vele valamit, csak ne ez az oldalt kopasz, felül 10 centis förmedvény legyen. Lehet oldalt rövidebb, de ott is minimum 2cm. Az már átlagon felüli egyéniséget sugározna xD

2014. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!