Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felvállaljam, hogy talán...

Felvállaljam, hogy talán leszbikus lettem?

Figyelt kérdés

Szerintetek mi a jobb? Ha úgy érzem, jelenleg egy lány tenne boldoggá, de előtte sokáig a fiúk érdekeltek, mondjam család szűkebb körének és barátoknak vagy inkább ne? Az is lehet, hogy ez csak átmeneti?

Sok minden összejött nemrég, most, hogy túl vagyok rajta, sokszor vagyok nyomott hangulatban, frusztrált, kétségbeesett és sok következménye lett, amiket nem tudok elfogadni és amikkel sokáig nem tudtam megbirkózni. És, nem tudom hogy befolyásolja ez az egész nemi életemet, de úgy érzem, most csak az tenne boldoggá, hogy ha egy lánnyal lehetnék.

Az is eszembe jutott, bizonyos embereknek így akarok betartani? De akkor miért nem a bosszú égeti ezt bennem miért vágyak?

Mindenesetre; lehet, a leírtak alapjéán ez átmeneti és inkább magamba kéne tartani?

Azért is szeretném felvállalni, hogy találjak valakit és ne egy vadidegent...

Amúgy ismerősök között hogy találhatnék valakit aki kapható lenne erre, anélkül, hogy halálosan összevesznék előtte jó pár ismerőssel?


2014. szept. 6. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Várd meg a Karácsonyt, majd a fa alatt, ha összegyűlt a család.
2014. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Szerintem inkább mindig benned volt,hogy a lányok is érdekelnek,csak eddig nem tört a felszínre.

Szerintem még ne mond el senkinek,főleg ha bizonytalan vagy.

Ha biztosan tudod,hogy a lányok is érdekelnek,csak olyannak mond el,akiről tudod hogy nem ítélné el a dolgot.

Ezt inkább egy fiúnak mondanám el,ők a leszbikusokat jobban elfogadják.


Bár te inkább biszex lehetsz

2014. szept. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem semmi értelme nem lenne elmondani másoknak: az, hogy ke kivel bújsz ágyba, a te saját dolgod. Remélhetőleg +18 éves vagy már ...

Az, hogy most mély csalódáson vagy túl és úgy érzed, hogy lelkileg nőkkel jobban megértenéd magad, még nem biztos, hogy leszbikus lennél, sőt még akkor sem, ha alapvetően tetszik a nők teste. Nem érdemes futkorászni ilyen-olyan furcsa helyzetekbe csak azért, mert nem akarsz egyedül lenni. Hidd el, hogy hosszú távon az a nyerő, ha magadba szállsz, felfedezed önmagad, kirándulgatsz a közeledben vagy messzébb is akár, olvasgatsz, idegen emberekkel beszélgetsz és meglátod, hogy mennyit nyersz vele ...

2014. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Amúgy elgondolkoztam ezen, hogy talán ez nem is leszbikusság és egy másik kérdésben már feltettem magát a kérdést; ez mitől lehet vagy mit jelenthet. Igazából próbálom megérteni csak jó lenne, ha át tudnám beszélni ey rokonnal vagy egy haverral anélkül hogy elijeszteném egy életre. Igazából az is lehet ezek csak átmeneti érzések.


Utolsó; ez a legfurább - nem arra vágyom, hogy megvigasztalódjak egy lánynál, legyek valakivel, stb., hanem csak azt érzem, ha csókolózhatnék egy lánnyal, valahogy megnyugtatna. És egyre többet gondolok rájuk.

Igazából még én se tudom mi ez nálam csak jó lenne, ha megérteném, jó lenne, ha átlátnám, jó lenne valakivel átbeszélni. Nagyon szégyenlem ezt az egészet, nem helyes. 24 évesen hirtelen meginog a tudatom, hogy hetero vagyok. Eddig természetes volt, pasit keresek és pasival vagyok együtt.

Utálom a férfiak csókját; a nyelves csóktól folyton öklendezek, volt sok kapcsolatom, amiben el kellett mondanom, hogy ne adjanak nyelves csókot, de adtak és végigöklendeztem az egészet, ami nem túl hízelgő.

Sokáig egy pasival se tudok együtt lenni. Az a gon, hogy már 1-2 hét után agyamra megy a fiú, idegesítő, folyton az aurámban van, taperol, nem lehet 1 perc nyugtom se.

De valahogy a legtöbbjét lányoknál is érzem; utálom ha 1-2 hét után egy lány folyton a nyakamban van, erőszakosan közelít, dumál, bemászik az aurámba, lekoptatni nem lehet és csak 2 perc csöndet és egyedüllétet akarok, de nem adják meg.

Ami a szexet illeti; Rettegek, ha a szexre gondolok. Olyankor a fiúk vadállattá változnak, nagyon durva arcuk van, olyan mintha egy tébolyult fetrengene rajtam. Plusz nem tudok elélvezni. Próbálom elengedni magam, de nem megy. Nem a gondolkodás miatt; kiürítem a fejem, de semmit se érzek, semmilyen gyönyört attól, ami épp történik velem.


Nem tudom mi ez, csak próbálok rájönni, mitől és miért kezdtem el pont most érezni és vajon voltak e előjelei.

2014. szept. 6. 10:39
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem se mondd el, max. a legjobb barátodnak. Én is csak egy-két jó barátnak, havernak mondtam el, hogy meleg vok, de már azt is megbántam
2014. szept. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: továbbra is azt mondom, hogy ne gondolkodj ezen sokáig, s amint olvasom, neked nem férfihez, hanem kisfiúhoz volt alkalmad, aki gondolom, hogy úgyis kezelt bizonyos helyzeteket. Nekem is voltak ilyen nagyon tapadós, erősen karolós srác barátaim, de még tömegközlekedésen sem akart elengedni. Egy tapasztalt férfi tudja jól kezelni a nőket úgy az ágyban és az ágyon kivül is és sokkal megbízhatóbb.
2014. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig de:

1.lehet hogy túlagyalod az egészet

2.nem érdemes felvállalni ,az emberek többsége intoleráns, ami meg nem biztos, azt amúgy is minek bolygatni

3.nem feltétlenül kíváncsiak mások a szexuális életedre.

2014. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 6. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!