Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki meleg kell, miért...

Ha valaki meleg kell, miért hogy mindig ezt sugározza mindenben?

Figyelt kérdés
Tudom most bunkónak fog gondolni engem sok mindenki de ezt nem értem. Nem elég ha ő tudja, hogy meleg meg aki kikezd vele? Nekem egyébként kevés ilyen ismerősöm van, de ők ilyenek, nem akarok általánosítani tehát aki ilyne az miért ilyen?

2014. júl. 30. 23:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Valaki lefordítaná a kérdést?
2014. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Ha valaki meleg, miért kell hogy mindig ezt sugározza mindenben?
2014. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%
mármint sugározza, hogy meleg? Mint egy radiátor vagy mi? Én nem ismerek olyan melegeket, akik mindig "ezt"(mit is?) "sugározzák" "mindenben".
2014. júl. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
39%

Na jó, tény hogy rosszul írta ki a kérdést, de minek kell még pluszban teljesen feleslegesen kötekedni vele? A kérdés javítva teljesen értelmes, és egy gondolkodásra képes ember számára értelmezhető.

Bárkivel előfordulhat hogy elgépeli a kérdést valami baki miatt, elég a hülyeségből.

2014. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
bocsi, a taipaddal elba*tam :c
2014. júl. 30. 23:22
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
jó, de megválaszoltam, nem? nem ismerek olyan melegeket, akik mindenkinek reklámoznák, hogy melegek. Vannak olyanok (beleértve magamat is), akik nem titkolják el, ha szóba kerül a magánélet.
2014. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%

öööö...

Egy: nem ezt sugározzák, a valószínűleg ezt csak te látod bele.


Kettő: Visszakérdezhetnék: amikor a heteró fiúk látványosan megnéznek egy nőt, beszólogatnak nekik, csajozós élményekről beszélgetnek, látványosan hülyének tettetik magukat a "csajos témákhoz", nem hajlandóak a munkahelyükön még egy nyamvadt kávét sem lefőzni, nehogy bzinak nézzék őket; vagy amikor az utcán, közlekedési eszközön, munkahelyen erőltetetten macsós testtartást vesznek fel, akkor ők vajon mit sugároznak?

2014. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Gondolom mindenki a nemi identitását sugározza ez az élet rendje és ezzel nincs bajom. Nem mondom, h izgat de úgy smemi bajom vele. Csak a meleg felvonulás mire jó? Meg most olvastam egy kérdést itt asszem úgy volt h: Meleg fiúk mi a hobbitok? Mitől más egy meleg hobbija mint az enyém?
2014. júl. 30. 23:26
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom mindenki a nemi identitását sugározza"

A nemi identitásom szerint férfi vagyok, és igen, ezt azt hiszem, hogy mindenki tudja. A szexuális orientációmat (hogy a férfiak érdekelnek), azt csak azok tudják, akiknek elmondom.

"Nem mondom, h izgat de úgy smemi bajom vele."

Hát ha nem izgat, akkor nincs is miről beszélnünk.

"Csak a meleg felvonulás mire jó?"

Több okból szervezik a felvonulást, ha érdekel a kérdés, utánaolvashatsz, van róla elég cikk a neten. De elsősorban azért, hogy felhívják a társadalom figyelmét arra, hogy vannak melegek is, és szeretnék, ha ezt nem kéne titokként kezelni, mert senki nem csinálna ügyet a másik szexuális irányultságából.

"Meg most olvastam egy kérdést itt asszem úgy volt h: Meleg fiúk mi a hobbitok? Mitől más egy meleg hobbija mint az enyém?"

Ez egy elég butus kérdés volt az illetőtől, természetesen a hobbikhoz nincs köze az orientációnak, ezt teljesen jól látod. :)

2014. júl. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Van egy pár meleg ismerősöm, de egyikük se "sugározza", hogy meleg. Összesen egy homoszexuális sráccal találkoztam, aki ezt kihangsúlyozta, de agyilag nem volt a toppon szegény.


"Csak a meleg felvonulás mire jó?"

A meleg felvonulás célja a meleg társadalommal szembeni diszkrimináció, gyűlölködés "elnyomása", az egyenlő jogok népszerűsítése. Az a gond, hogy maguk ellen dolgoznak. Az említett meleg ismerőseim többsége elítéli a pride-on vonagló, feltűnésiviszketegségben szenvedő homokosokat. Természetesen a pride-on is találsz normálisan vonuló, nem polgárpukkasztó melegeket, nem is velük van baj.


"Meg most olvastam egy kérdést itt asszem úgy volt h: Meleg fiúk mi a hobbitok? Mitől más egy meleg hobbija mint az enyém?"

Szerintem a kíváncsiság vezérelte a kérdés kiíróját, nem pedig a homo-és-heteroszexuális emberek szegregálása. Ez olyan mintha megkérdezném mi a kékszeműek hobbija. Értelmetlen, de ártatlan kérdés.

Másrészt vannak akik a homoszexuális embereket valamiféle meleg-szubkultúrával azonosítják.


"nem akarok általánosítani tehát aki ilyne az miért ilyen?"

Heteroszexuális férfiként erre nem tudok válaszolni. Valószínűleg naponta többször "sugárzom a heteróságot" észrevétlenül. Gondolom ezzel a melegek is így vannak.

2014. júl. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!