Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Segitség? Sajnos valamiért...

Segitség? Sajnos valamiért régebenn ugy gondoltam hogy meleg vagyok legalább is ettöl féltem. Azota persze tudom hogy nem. De nagyon rajtam maradt hogy többi lent.

Figyelt kérdés
Hogy nem merek rá nézni meg bámulni senkit.Sajnos ezt sokan észre veszik és ettöl rosszul érzem magam.Szeretném tudni hogy mit tegyek? Valamiért félek meg nézni bárkit is.

2014. szept. 6. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Írj magadról bövebben!

Hogy hogy azt gondoltad, hogy meleg vagy? Vonzódtàl a fiùkhoz, de ez mostanra elmúlt? Ha akkor ilyet èreztèl, akkor lehet, hogy mèg mindíg benned van ez a dolog, csak elfolytottad magadban! Ha most úgy èrzed, hogy a lànyokhoz vonzódsz, akkor valószínü, hogy mindkèt fèlhez, tehàt biszexuàlis vagy!

Szerintem elöször ezt a kèrdèst beszèljük meg!

Ha lelki tanàcsra van szüksèged, èn segítek! Beszèlj bàtran, itt senki sem tudja, hogy ki vagy!

2014. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát 16 êves fiú vagyok. Hát találkoztam egy lánnyal és igen csak tetszet nekem. Nem tudom réggeben egyik nem hez se vonzodtam. Sajnos réggeben meg bamultam a férfia kat ennek sajnos azt lett a következménye hogy szorongás alakult ki bennem.Nem tudom lehet hogy elfojtom vagy csak nem ismerem be.Tudom mindenki másrol álmodik én arrol hogy lessznek gyerekeim feleségem... Stb kb ennyi
2014. szept. 8. 07:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Tetszettek neked azok a fèrfiak azaz vonzòdtàl hozzàjuk ès ezèrt bàmultad meg, vagy csak azèrt mert jól nèztek ki? Nem mindegy?
2014. szept. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!