Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valamiért nem értem ezt az...

Valamiért nem értem ezt az Alföldi Róbertet, ugyan is korábban egy interjúban azt olvastam hogy élete nagy szerelme valami Tünde volt! Akkor hogy lehet meleg?

Figyelt kérdés

2014. júl. 10. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk a személyiségébe szeretett bele, mindenféle szexuális gondolat nélkül. Meg aztán az élet furcsa dolog, még az is elképzelhető, hogy egy meleg ember életének egy szakaszában a szó hagyományos értelmében szerelmes lesz egy nőbe, rajta kívül viszont csak férfiakba. Ennyi és nem több.
2014. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez úgy lehet aranyom, hogy talán felnőtt korában fedezte fel at intentidását (vagy hogy kell írni...)
2014. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
lehet zsidó volt a nő
2014. júl. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MrPifta ***** válasza:
továbbá lehet hogy régen hazudnia kellett
2014. júl. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg biszex?
2014. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem biszex.

Egyébként Murányi Tünde színésznőről van szó.

2014. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, Murányi Tündéről van szó. Évekig együtt voltak. És Alföldi biszex. Volt más nőkkel azóta is. És nem, nem azért, mert hazudnia kellett... nem verte nagydobra, mint ahogy sokan teszik, hogy "nézzétek, barátnőm van, tehát nem vagyok meleg!"
2014. nov. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!