Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most mit tegyek? Hagyjam...

Most mit tegyek? Hagyjam annyiban?

Figyelt kérdés

A szuleim akarnak donteni az eletemrol. Ok akarjak megmondani meg azt is, hogy mit szeressek es mit ne.

Ez meg elmegy, mert ugyse donthetnek a szemelyisegemrol, de mar azt is ok akarjak eldonteni, hogy melyik suliba menyjek tovabb. aa z egyetememrol is ok akarnak donteni, ezt tudom jol. De ez csak azert zavar engem, mert a tesoimnak szabad valasztast engedtek.

Az egesz akkor kezdodott amikor 3. Os koromban elkezdtem rajzkorre jarni. Akkor szerettem meg minden, de ma mar azt fontolgassak, hogy + orakat vegyenek-e a tanartol. Ma mar igazi kinzas nekem rajzra jarni, mert kotelezove teszik. Ok muvesznek akarnak, de en nem akarok az lenni. Mar nincs lehetosegem az eletembe beleszolni?

13/l



2014. szept. 7. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Mond azt hogy nem akarod.

Megfelelő hangnemben és megfelelő fellépéssel nem fogják tovább kötelezővé tenni.

2014. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondtam elégszer... Sírással is...
2014. szept. 7. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak szimplan allj a sarkadra. Ne engedj nekik, hanem a sajat dontesed mellett harcolj. Ugyanezt tettem en is. :)
2014. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!