Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kűzdjek a barátságért vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kűzdjek a barátságért vagy hagyjam annyiban?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomban aki tetszik nekem.Lassan egy éve a legjobb barátjának tart de egy idő után kialakult bennem az érzés hogy többet is el tudnék vele képzelni.Rájött hogy többet érzek iránta mire bevallottam hogy így van.Elutasított sajnos de emelt fővel fogadtam.A baj az hogy azóta feltűnően kerül engem és mondta hogy az lenne a legjobb ha ennek a barátságnak véget vetnénk
2013. okt. 21. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
mond meg neki, hogy ez hülyeség, legyetek barátok!
2013. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha haverok maradtok csak nehezebb lesz belőle kiszeretned aszt szenvedsz mint a kutya még kitudja meddig.
2013. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BlackSword ***** válasza:
HAgyd a fenébe!!! Annyi szép és okos lány van még, aki lehet nem csak a barátod akar lenni...
2013. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez van, csak nem várta meg, hogy én mondjam ki, mert rájött.

Hidd el nagyon rossz!!

2013. okt. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!