Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kínos első ott alvós randi...

Kínos első ott alvós randi után másnap reggel elmenni nagy wc-ni?

Figyelt kérdés

Még csak randizgatunk és úgy néz ki hogy hamarosan nála is fogok aludni.. csak tartok attól hogy kellemetlen helyzetbe kerülhetek másnap reggel..Főképp hogy este valószínűleg alkoholt is fogunk fogyasztani.....attól is tartok hogy emiatt fájni fog másnap reggel a hasam.

Nő kérdező.


2014. szept. 8. 07:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kulturált válaszokat. Azért mert valaki hülye kérdésnek tartja attól még nem kell bunkó stílusban válaszolni.Sőt, nem is értem hogy miért kell akkor egyáltalán válaszolni? Azt hiszem, hogy normális stílusban tettem fel a kérdésemet, cserébe én is legalább ilyen stílusban várom el , hogy más válaszoljon. Hogy kiegészítsem, saját lakásról van szó, nem családiról ahol másnak is feltűnhet. Attól tartok hogy a belvárosi lakásokban nincs egyben a wc és a fürdő.
2014. szept. 9. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!