Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekes férfiakhoz való...

Gyerekes férfiakhoz való hozzáállás módszere?

Figyelt kérdés
A párom 33 éves én 28. Néha rájön, hogy úgy viselkedik mint egy kiszámíthatatlan kisgyerek, idétlenkedik, ugrál.. ez olykor vicces számomra, de van hogy nagyon bosszantó ha épp nem vagyok olyan hangulatban, és ha szóvá teszem neki, azonnal megsértődik nagyon. Esetleg valakinek van rá valami ötlete, tapasztalata hogyan kezeljem ezt? Anélkül, hogy bárki megsértődne. Figyelembe se kell venni, vagy megkérni szépen?
2014. szept. 8. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülj inkàbb hogy él. Lesz idõ mikor majd hiànyolod.

Vàltoztass azon, hogy minden " problémàt" bajnak làtsz.

Feladatként tekints rà és akkor majd nem akarod, hogy amiért neked szar kedved van, màsnak is az legyen.

2014. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez jó tulajdonság, szerintem nézd el Neki! Az én párom is ilyen, igyekszik mindig derűs lenni. Ha rossz kedvem van akkor pl ráhagyom, ha jó kedvem van, akkor vele együtt örülök. :) 24N
2014. szept. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet kap eleget máshol, vagy nem nyílik meg máshol ennyire. Jelentsd neki az otthont, szeresd önmagáért, különben kit ölel magához?
2014. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Máshol biztos nem nyílik meg ennyire, mint nekem otthon! Az biztos... Szeretem is nagyon, de én is fel tudok fújni apróságokat és kiakadni rajtuk. Az a baj, hogy sokszor van meggyőződésem arról, hogyan kéne viselkedniük másoknak...
2014. szept. 8. 11:37
 5/8 anonim ***** válasza:
De neked semmi közöd ahhoz, hogy màsok hogyan viselkednek. És ahogy ìrod te fújsz fel kicsi dolgokat, szòval nem a férjed gyerekes hanem te hisztizel be néha. Lehet hogy tudatalatt zavar, hogy amìg neked valami hülyeség miatt rossz kedved van addig màsnak jò. Pròbàlj elõbb gondolkodni és ne olyan stìlusban szòvàtenni a màsiknak, hogy az ( jogosan) megsértõdjön,
2014. szept. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg nem kéne mérgesen reagálni, de abban a pillanatban ezt nehéz megállni sőt észrevenni önmagunkat. De azért tényleg vannak gyerekes dolgai.
2014. szept. 8. 12:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen,de én így imádom!
2014. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az apró hülyéskedésekkel nincs gond, sőt nevetem is, de múltkor pl ettem az ágyon és úgy odavetődött elém váratlanul, hogy a szívbaj jött rám :), arra gondolok, hogy nem mindig a megfelelő időben és helyen csinálja ezeket ekkor bosszantó csak.
2014. szept. 8. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!