Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért buknak az ilyen pasikra...

Miért buknak az ilyen pasikra a nők?

Figyelt kérdés
Uncsi tesómról van szó, egyrészt nagyon csúnya (sovány, lófejű) bocs másképp nem tudom leírni, ráadásul tahó, csúnyán beszél, nem akar dolgozni, csak akkor megy másnál, ha pénzzel le akarja húzni, vagy ha fuvarra van szüksége. A barátnőit is csak kihasználja, addig kellenek neki, amíg fel nem róják neki, hogy minden nap iszik, meg amíg van pénzük a hülyeségeire. Most az egyik kolléganőmet űzi és az totál odavan érte, meg majd elolvad érte, hiába mondom, hogy ilyen valójában. Nem értem egyáltalán mit esznek rajta a nők? Mi a nyavalyát esznek az ilyen pasikon?
2014. szept. 8. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Valószínűleg jó a szövege, humoros, szellemes, jó érzés vele beszélgetni, vele lenni a csajoknak, és emiatt nem látják a negatív tulajdonságait.
2014. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az lehet, hogy vicces, de én személy szerint nem tűrném, hogy le k*rvázzanak, meg egyéb szép szavakkal illessenek, már pedig ő a saját anyját is így hívja.
2014. szept. 8. 15:02
 3/6 anonim válasza:
91%
Nem tudom, talán azért, mert nem kell megerőltetni magukat. Egy okosabb és szebb pasinak nagyobb elvárásai vannak.
2014. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Ez egy nagyon mélyről jövő igénytelenség ami rengeteg emberben megvan. A férfiak is imádják a segghülye, pirimtív plázak**vákat, meg a mittom én kiket... Azt is fel leeht tenni, hogy mirét imádnak sokan teljesen igénytelen undorító "zenét" vagy filmet stb. Ugyanaz csak más a téma.
2014. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos nagy a farka :)) és jó a szexben :)).
2014. szept. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, majd csak pofára esik a kolléganőd, szerintem megérdemli, ha a figyelmeztetésed után is akarja az unokatesódat. De arra készülj fel, hogy mivel rokonok vagytok a sráccal, és a csajt is figyelmeztetted hogy ne kezdjen ki vele, ezért a nő rád fog haragudni miután csalódott. Többször láttam már hasonlót.

Amúgy miért? Talán mert van önbizalma, élvezi az életet és nem törődik semmivel, ez pedig vonzó lehet egy nő számára, persze bizonyos értelmi szint és életkor kombó alatt.

2014. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!