Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti ismerkednétek olyan...

Lányok ti ismerkednétek olyan fiúval aki biztonsági őrként dolgozik? Nem hátrány ez egy fiúnak? A haverom szerint a csajok a jól kereső, jó állású pasikra buknak.

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 09:09
1 2
 1/11 KnightBalazs ***** válasza:
Hát azért biztonsági őr sem rossz főleg ha ilyen tetovált izom a gyerek ha ilyen nagybajuszú sörhasú eset aki a kamera elött lebzsel egésznap...
2014. aug. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, mert járja az a sztereotípia a társadalomban, hogy az megy biztonsági őrnek, aki nem tud semmi mást elvégezni. Meg, hogy nem kell hozzá érettségi sem. Szóval én részemről offolom a témát, de nem a kevés pénz miatt, hanem a tanulatlansága miatt és, hogy ez kielégíti őt. L
2014. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Itt ennyi biztonsági őr van jelen, vagy mindig ugyanaz az ember teszi fel ezt a kérdést?
2014. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha intelligens, és tudunk egymásra hangolódni, akkor persze. Csak a munkája alapján nem ítélek meg senkit. A férjem is dolgozott sokáig biztonsági őrként, ezen kívül történész végzettségű, szabadúszó programozó (jól keres vele), és most épp az önellátó gazdálkodással ismerkedünk :)

És nem ezek miatt szeretem, hanem amiatt, amilyen ember. Érted?

2014. aug. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönne be a dolog. Ugyanakkor nem az állása alapján választom a párom. Biztonsági őrként egyszerűen más életet él az ember mint én, más színvonalon és ez egy kapcsolatban problémás lehet (sajnos tapasztalat).

Tudom, hülye sznob liba leszek, de nem.

2014. aug. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jobb mint az autószerelő.
2014. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az itt válaszoló csajok is nagyban bizonyítják, hogy igenis a külsőségek számítanak, és egyáltalán nem a belső...
2014. aug. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idióta nő jár ide. Tehát aki autószerelő, biztonsági őr, hegesztő, kamionsofőr, stb. amely szakmákra állandóan ráaggatják a negatív sztereotípiákat, az azokkal rendelkező férfiakkal már meg se ismerkednétek.. Undorító előítéletes bagázs!
2014. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem, az intelligens, nem ciki munkájú pasikat szeretem
2014. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak arra figyelj, hogy ne olyan sznob csajt próbálj kifogni magadnak, aki főállásban egy szájkaratés okoska.
2014. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!