Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatal lányok miért buknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal lányok miért buknak az idősebb pasikra általában?

Figyelt kérdés

A fiatal lányok alatt a 20 évnél fiatalabbakra gondolok, és az idősebb pasik alatt pedig a 30 és afelettiekre...

csak mert azt hiszik hogy ha idősebbek akkor bár érettebbek is, vagy mi ennek az oka ?


2014. jan. 18. 19:21
1 2
 1/15 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Nagy önbizalmat adhat nekik az hogy meg tudtak szédíteni egy 30 feletti pasit... holott fordítva történt csak ezt ők nem fogják fel...
2014. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
pénz, lakás, autó, anyagi biztonság, egzisztencia
2014. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
...És apakomplexusuk van/szeretethiányosak.
2014. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Mert kedvesebbek es jobban neznek ki. :)

En is oket reszesitem elonyben.

17/L

2014. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, de jó...

38f.

2014. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert némelyiknek több esze van mint a 18-25 évesnek.
2014. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem népszerűsíteni akarom a dolgot, de azért van pár érv a dolog mellett:


1.) fizikai kinézet (sok fiúnak huszonéves koráig babaarca van, ez nem minden lánynak tetszik)

2.) szellemi érettség (természetesen ez csak akkor játszik, ha a férfi törekedett erre)

3.) tapasztalat (nem csak szexuális téren, az élet egyéb dolgaiban is)

4.) függetlenség (általában a 30 fölötti pasik már rendelkeznek némi egzisztenciával: saját/bérelt lakás, állás, kocsi, nem kell félni hogy anyuci benyit szex közben stb.)

5.) saját önbecsülés (ahogy előttem is írták, többre értékelik magukat, ha egy idősebb pasit 'el tudnak csábítani')


Mint írtam, nem reklámozni akarom a dolgot, de lássuk be, ezek fontos dolgok sok nő/lány számára.

2014. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert míg a velem egy idős ( bőven nem 20alatt vagyok) azzal csábít hogy " megmassziroznalak de abból nem masszirozas lenne, addig a 30+ azt mondja hogy gyönyörű vagy, kivanlak....? Szerintem érzed a különbséget...25 éves korig sok ffi baromi gyerekes.
2014. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Még annyit a #7.-hez, tudunk főzni!

:)))

2014. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Igen, valóban igazán érett gondolkodású lehet az a 35 éves fazon, aki 17 éves lánnyal jön össze:)

Teljesen egyértelmű, h a pasi azért van a nővel, mert hát csak jobb egy fiatal feszes segget markolászni, mint egy szottyadt 30 évesét.

A nőnek meg bejön, h van saját lakás, autó, pénz.

Jah meg hát a büszkeség, h idős pasit szedett össze.

2014. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!